close
آخرین مطالب
 • تبلیغ شما در اینجا
 • طراحی سایت شخصی
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی سیستم وبلاگدهی
 • سیستم سایت ساز اسلام بلاگ
 • مگا برد - پلتفرم خرید اینترنتی قطعات موبایل مگابرد
 • loading...
  YourAds Here YourAds Here

  تفریحات سالم

  بازدید : 1
  سه شنبه 2 آذر 1400 زمان : 8:43

  وکيل طلاق توافقي

  وکيل براي طلاق توافقي در تهران وکيل

  وکيل طلاق توافقي متخصص امکان اين را دارد که پروسه طلاق توافقي را در مدت سه الي پنج روز به سرانجام برساند. در حالي که اگر وکيل طلاق توافقي متخصص نباشد اين پروسه تا سه ماه امکان رسيدن به راي را نخواهد داشت.

  z6_xr2.png

  شايد در نگاه اول گرفتن وکيل طلاق توافقي دربر دارنده هزينه باشد ولي همين که فقط يک مورد جلسات مشاوره بهزيستي که 45 روز مي باشد توسط وکيل طلاق توالفقي متخصص حذف مي گردد خودش نشانگر اهميت و ضرورت استفاده از وکيل طلاق توافقي مي باشد. مورد بعدي بحث جلسات دادگاه مي باشد که در صورت عدم وجود وکيل طلاق توافقي زوجين نياز به مراجعه چندين و چندباره به دادگاه را در شرايط کرونايي موجود دارند که مسلما با وجود وکيل طلاق توافقي به هيچ عنوان نياز به حضور زوجين در هيچ کدام از مراحل دادگاه نيست و فقط يک بار جهت انجام آزمايش بارداري زوجه با هماهنگي وکيل طلاق توافقي خويش در آزمايشگاه حاضر مي گردد.

  مشکلات طلاق توافقي

  وکيل به شخصي گفته مي شود که در طلاق توافقي تخصص دارد و طلاق توافقي عبارت است از طلاقي که در آن زوج و زوجه در ارتباط با تمامي حقوق و تکاليف يکديگر به توافق جامع و واحدي خواهند رسيد که به اختصار در رابطه با هر يک از اين حقوق و تکاليف در ذيل بحث خواهيم کرد.


  معمولا پس از صدور حكم طلاق توافقي، شوهر هيچ اجباري براي آمدن به محضر ندارد و چون اين طلاق با توافق طرفين صورت مي‌گيرد، به لحاظ قانوني رفتن به محضر هم بايد با توافق طرفين باشد و نمي‌شود توافق طرفين را با الزام همراه كرد، بنابراين براي حل اين مشكل شايد بهترين راهكار اين باشد كه طرفين الزام رفتن به محضر را نيز جزيي از تعهدات خود در دادخواست ذكر كنند تا در نهايت در حكم دادگاه منعكس شود. در اين صورت مي‌توان الزام شوهر را به آنچه خود تعهد داده است، از دادگاه درخواست كرد.

  مزيت طلاق توافقي توسط وکيل

  از مزاياي کمک گرفتن از وکيل طلاق توافقي مي توان به موارد زير اشاره کرد:


  ظرف مدت سه تا هفت روز کاري انجام خواهد شد.

  • نيازي به حضور زن و مرد در دادگاه نمي باشد.
  • توافقات زن و مرد توسط وکيل صورت جلسه و مطابق آن حکم صادر ميشود.
  • اجراي صيغه طلاق هم بدون حضور زن و مرد و توسط وکيل ميباشد.
  • نيازي به حضور زن و مرد در جلسات مشاوره نميباشد و وکيل به جاي آنها در جلسات مشاوره شرکت خواهد کرد.

  مهريه

  در طلاق توافقي زوجين اجازه دارند به هر نحو ممکن تصميم گيري کنند و حتي زوجه قادر است در ازاي تحقق شروط مد نظر خود از دريافت مهريه صرف نظر کند

  نفقه

  نقه يک نوع حقوق مالي متعلق به زوجه است که متناسب با شوونات اجتماعي و خانوادگي او تعيين ميگردد و زوج هم ملزم به پرداخت ان مي باشد مگر تنها به يک دليل و ان هم عدم تمکين زوجه مي باشد که در قانون شرايط کلي ان تعيين گرديده است. حال مي توان گفت در طلاق توافقي زوجين مي توانند در نحوه ي پرداخت اين حقوق مالي به توافق برسند و حتي ميزان آن را از حد متکارف بکاهند و يا حتي افزايش دهند.

  جهيزيه

  جهيزيه عبارت است از اموالي که زوجه در ابتدا جهت شروع زندگي مشترک به منزل زوج آورده و زوج نسبت به آن هيچ گونه حقي ندارد.در طلاق توافقي در رابطه با جهزيه زوجين در تصميم گيري مختار هستند و هر گونه تصميم از جانب ايشان پذيرفته و مسموع خواهد بود.

  اجرت المثل

  زوجه بر حسب کارهايي که در امر خانه داري انجام ميدهد مستحق اجرت المثل خواهد بود مگر آن که قصد تبرع داشته باشد که اصل بر عدم آن است و در صورتي که مرد قصد تبرع را از جانب زوجه ادعا نمايد بايد آن را به اثبات برساند.در طلاق توافقي معمولا زوجين در اين رابطه به توافق خواهند رسيد که زوج مبلغي را به عنوان اجرت المثل به زوجه پرداخت نمايد.

  حضانت فرزندان

  مطابق با قانون حضانت فرزندان تا سن 7سالگي با مادر است و بعد از آن حضانت با پدر است.حال در طلاق توافقي زوجين ميتوانند با توجه به شرايط يکديگر بر خلاف مفاد قانون به توافق برسند.

  نفقه فرزندان

  مطابق با قانون ، پرداخت نفقه فرزندان ،در هر سني با پدر است و در صورت امتناع از پرداخت آن مجازات حبس در انتظار پدر خواهد بود.اما در طلاق توافقي زوجين مي توانند توافق کنند که نفقه فرزندان بر عهده مادر قرار بگيرد.

  چه زمان زن حق طلاق دارد؟

  • استنکاف شوهر از دادن نفقه
  • سو معاشرت يا رفتار زوج
  • ابتلا به بيماري صعب ‌العلاج
  • جنون مرد،هنگامي که فسخ نکاح ممکن نيست
  • محکوميت مرد به حبس بيش از 5 سال
  • اعتياد مرد
  • ترک زندگي از سوي مرد

  برگه دادخواست توسط وکيل طلاق توافقي

  در برگه دادخواست صدور گواهي عدم امكان سازش ( وکيل طلاق توافقي )‌ مواردي كه بايد درج شود عبارتند از:

  • مشخصات طرفين: نام، نام‌خانوادگي،‌ نام پدر، شغل، محل اقامت خواهان و خوانده
  • مشخصات وكيل يا نماينده قانوني (در صورت وجود)
  • تعيين خواسته و بهاي آن: تقاضاي صدور گواهي عدم امكان سازش (طلاق توافقي)‌ دلايل و منظمات دادخواست: فتوكپي مصدق عقدنامه ازدواج

  در طلاق توافقي در مورد چه چيزهايي بايد توافق شود

  تمامي حقوق زن شامل مهريه. نفقه. اجرت المثل. حضانت فرزند. نحوه ملاقات با فرزند و نفقه فرزندان بايد به صورت دقيق توافق شود.

  • مدت زمان عده در طلاق توافقي

  در صورتيکه زن باکره نباشد مدت زمان عده سه ماه و ده روز است ولي در صورتيکه خانم باکره باشد ديگر زمان عده وجود نخواهد داشت.

  • آيا در طلاق توافقي امکان گرفتن مهريه است

  در طلاق توافقي تمامي شرايط به توافق محضري طرفين بستگي خواهد داشت و در صورتيکه ميزان مهريه مشخص يا بذل شده باشد و حق رجوع به ما بذل اسقاط شده باشد ديگر وجه نميتواند بعد از طلاق مهريه ي خود را مطالبه نمايد.

  دادخواست توسط وکيل طلاق توافقي

  نمونه دوم دادخواست توسط وکيل طلاق توافقي

  رياست محترم دادگاه هاي خانواده تهران

  با سلام احتراما اينجانبان بر طبق کپي مصدق عقدنامه پيوست از مورخ در عقد نکاح دائم يکديگر مي باشيم که به دليل عدم تفاهم اخلاقي تمايل به جدايي و طلاق داريم. لذا از محضر محترمتان صدور گواهي عدم امکان سازش (طلاق توافقي) مورد استدعاست.

  نمونه اول دادخواست توسط وکيل طلاق توافقي

  به شرح مندرج در سند ازدواج رسمي شماره ترتيب ………… دفتر ازدواج شماره…………..اينجانب ………. با …………..در تاريخ ……….. ماه ………….به عقد دائم يکديگر در آمده ايم که با وصف آنکه داراي فرزند مشترک نمي باشيم/مي باشيم بواسطه عدم تفاهمات اخلاقي وروحي منجر به اختلافات متعدد حاصله قادر به ادامه زندگي مشترک زناشوئي نمي باشيم لهذا بواسطه مذکور شده مصمم به طلاق بوده با تقديم دادخواست مذکور صدور گواهي مذکور جهت ارائه به دفترخانه طلاق واجراي صيغه طلاق را درخواست داريم.

  شرايط و توافقات حاصله به اين شرح است: ?-زوجه تمامي مهريه خود/يا قسمتي از آنرا را شامل ……….. سکه بهار آزادي يا وجه نقد ومبلغ …………………….ريال را همزمان با اجرا ووقوع طلاق به زوج بذل نموده وزوج قبول بذل مي نمايد.?-جهيزيه در نزد زوجه بوده ووي ادعاي در اينخصوص ندارد.?-زوجه باردار نبوده و فاقد فرزند مشترک /يا داراي ……فرزند مشترک مي باشيم و شرايط حضانت و ملاقات به اين شرح است…………………………………………………….?-زوجه ادعاي در خصوص نفقه واجرت المثل ندارد/يا دارد و…………….مبلغ دريافت مي نمايد.

  مشاوره حقوقي طلاق توافقي: طلاق ميتواند به درخواست زوج(مرد)، زوجه(زن) و يا با توافق زوجين براي طلاق(طلاق توافقي)انجام پذيرد. در طلاق توافقي لازم است هردوي زن و شوهر در تمام موضوعات ومراحل رسيدگي توافق وحضور داشته باشند. البته در صورت اتخاذ وکيل طلاق توسط زوجين ، بدون حضور آن ها نيز روندکارانجام خواهد گرفت.

  با توجه به زياد شدن مشکلاتي همچون طلاق و پيامد هاي منفي بعد از جدايي به ويژه براي فرزندان طلاق؛ زوجين بايد با مشاوره حقوقي طلاق توافقي آشنايي داشته باشند. بوسيله مشاوره حقوقي رايگان از بسياري از مسائل آگاه خواهيد شد.

  مدارک لازم براي طلاق توافقي

  مدارک لازم براي طلاق توافقي شامل کارت ملي، شناسنامه و عقدنامه است. براي دادخواست زوجين بايد براي ارائه مدارک ذکر شده به دفتر خدمات قضايي (در تهران) و يا واحد ثبت دادخواست (در شهرستان) مراجعه کنند. دادخواست مربوطه “صدور گواهي عدم امکان سازش (طلاق توافقي)” مي باشد.

  وکيل طلاق توافقي به اين صورت است که دادگاه صالح بر اساس آدرس محل سکونت زوجين تشکيل مي شود. با ارسال پيامکي حاوي شعبه و تاريخ مربوطه،به زن و شوهر؛ هردوي آن ها بايد باهم در زمان مقرر در شعبه حضور داشته و خواسته ي خود مبني بر طلاق توافقي را مطرح کنند. دراين جلسه دادگاه طرفين را به داوري ارجاع مي دهد.

  داوري

  داوري به اين صورت است که در صورت امکان زوجين طبق اعلام دادگاه از بين بستگان و يا آشنايان مورد اعتمادشان داوراني را به دادگاه معرفي ميکنند. در غير اين صورت دادگاه خود مبادرت به انتخاب داور خواهد کرد.

  علاوه بر اين دادگاه آن ها را به مرکز مشاوره هم ارجاع ميدهد. در اين مراکز علت عدم توافق خود را مطرح ميکنند. اگر مشاوره در جهت ايجاد صلح و سازش باز هم موفقيت آميز نبود مشاور نظر کارشناسي خود را کتبا به دادگاه اعلام مي کند.

  گواهي عدم امکان سازش

  گواهي عدم امکان سازش پس از بررسي نظرکارشناسي مشاور و داور،توسط قاضي صادر مي شود. در همان جلسه زن و شوهر بايد حق تجديد نظرخواهي و فرجام خواهي را از خود ساقط کنند؛ که با اين کار راي دادگاه قطعي شده و گواهي قطعيت در سه نسخه صادر ميشود. به هريک از طرفين يک نسخه داده مي شود.

  مراجعه به دفاتر ثبت ازدواج و طلاق

  مراجعه به دفاتر ثبت ازدواج و طلاق پس از صدور گواهي امکان عدم سازش انجام مي گيرد. در صورت باکره بودن زوجه، بايد در ضمن توافقات به اين امر اقرار کند. لازم است که قبل از اجراي صيغه طلاق، گواهي سلامت بکارت خود را از پزشکي قانوني دريافت کند.

  در صورت باکره نبودن با انجام آزمايش خون، گواهي عدم بارداري را دريافت مي کند. در اين مرحله زوجين مي توانند با اين گواهي و قطعيت گواهي عدم سازش به هر يک از دفاتر ثبت ازدواج و طلاق مراجعه کرده و صيغه طلاق در خصوص آن ها جاري خواهد شد. لازم به ذکر است که گواهي امکان عدم سازش تنها سه ماه اعتبار دارد.

  در ابتداي امر وکيل طلاق توافقي را شرح مي دهيم تا بعد به حضانت در اين نوع طلاق بپردازيم. طلاق توافقي به طلاقي گفته مي شود که زن و شوهر زماني که ادامه زندگي مشترک را ممکن ندانستند با تنظيم دادخواست و قراردادي مشترک به دادگاه از يکديگر بصورت توافقي جدا مي شوند. به موجب قرار مشترک طرفين تکليف مهريه، حضانت فرزند و …. مشخص مي شود و دادگاه با توجه به توافق طرفين اقدام به صدور حکم مي کند. در اين توافق و قرارداد اوليه طرفين ممکن است با وجود اينکه سن کودکان بيش از 7 سال باشد حضانت آن ها را به مادر بسپارند و البته در اکثر مواقع تامين نفقه کودکان به عهده پدر است که متعهد به پرداخت نفقه فرزندان خود مي شود و بهتر آن است که اين شرط نيز ذکر شود که نفقه هرساله با توجه به تورم افزايش يابد. البته طرفين در اين توافق ضمن طلاق توافقي مي توانند شروط ديگري نيز قيد کنند مثل اينکه اگر مادر اقدام به ازدواج مجدد نمود فرزند يا فرزندان نزد او بمانند يا خير. لازم به ذکر است که مادر علي رغم داشتن حضانت فرزند نمي تواند براي خروج او از کشور تصميم گيري نمايد و اين امر از مسائلي است که در حيطه ولايت پدر مي باشد و مادر فقط با اخذ وکالت تنظيمي در دفترخانه از پدر امکان تصميم گيري در اين مورد را دارد.

  يعني در صورتي که تا مدت سه ماه پس از صدور اين گواهي اگر زوجين با مدارک مربوطه به دفترخانه مراجعه نکنند؛ اعتبار اين گواهي و تمام توافقات في مابين آن ها از بين خواهد رفت. در ضمن در مدت اعتبار گواهي عدم سازش، هيچ کدام از طرفين قادر نخواهد بود به تنهايي توافقات را از بين ببرد. تنها با توافق ثانويه طرفين امکان از بين بردن توافق اوليه وجود دارد. همچنين ميتوانيد جهت کليه امور مربوط به طلاق از وکيل پايه يک دادگستري کمک بگيريد.

  طلاق داراي انواع مختلفي است طلاق ممکن است به صورت طلاق توافقي ميان زن و مرد اتفاق بيفتد در اين صورت طر بايد نسبت به امور مالي مربوط به ازدواج با يکديگر توافق نمايند

  اين امور عبارتند از مهريه نفقه و اجرت المثل ايام زوجيت به عنوان مثال زوجه قبول مي نمايد در اثر ابراء مهريه يا بخشش کل مهريه يا قسمتي از آن وکالت در طلاق ين را از مرد دريافت نمايد و با گرفتن يک وکيل دادگستري از جانب شوهر عمليات طلاق توافقي را نهايي کنند بنابرا در طلاق توافقي طرفين نسبت به تمامي موارد مالي مربوط به ازدواج با يکديگر توافق مي نمايند برخي اين تصور نادرست را دارند که اگر طلاق به صورت توافقي باشد ديگر مهريه به زن تعلق نخواهد گرفت اما بايد در نظر داشت که مرد و زن ميتوانند نسبت به ميزان مهريه نوع آن با يکديگر توافق نمايند حتي ميتوانند مهريه را عوض کرده و به فت يا عنوان مثال با در ??ميليون تومان پول نقد کلمه اي که عبارت است از ???سکه بهار آزادي را به مرد ببخشد بنابراين فت يا در طلاق توافقي ممکن است زن بر اساس توافقات صورت گرفته في مابين طرفين کل مهريه يا قسمتي از آن را در نمايند يا حتي به جاي مهريه مصرح در سند نکاحيه مال ديگري از جمله پول نقد يا هر چيز ديگري را به مالکيت خود درآورد و اين يک امر کاملا توافقي في مابين طرفين است همچنين ممکن است مرد و زن توافق نمايند زن تمامي مهريه خود را ببخشد و هيچ مالي به او تعلق نگيرد در واقع در مقابل گرفتن وکالت در طلاق از جانب مرد مرحله خود را نيز به با ند ايشان بذل نمايد در اين صورت مرد هيچ گونه تعهدي نسبت به پرداخت مهريه نخواهد داشت در نتيجه زن ميتوا فت يا گرفتن يک وکيل دادگستري از جانب مرد مراحل مربوط به طلاق توافقي را پيش برده و در نهايت حکم طلاق را در نمايد بايد بدانيم که طرفين مي توانند مال ديگري به جز آنچه که در سند نکاحيه ذکر شده عنوان مهريه در زمان طلاق توافقي تعيين و رد و بدل نمايند و اين تصور صحيح نيست که زن تحت هيچ شرايطي در طلاق توافقي هيچ پولي دريافت نمي کند و مستحق مهريه نخواهد بود براي انجام مراحل طلاق توافقي نيز علاوه بر مراجعه به قسمت هاي مختلف سايت گروه وکلاي مهرآيين مي توانيد با شماره تلفن هاي اين گروه تماس حاصل کرده و با وکلا و مشاوران گروه به صورت رايگان صحبت کرده و سوالات خود را از ايشان بپرسيد وکلاي گروه وکلاي مهرآيين شما را در مسير گرفتن طلاق شما.

  منبع:

  https://www.tehran-atorney.com/%D9%88%DA%A9%DB%8C%D9%84-%D8%B7%D9%84%D8%A7%D9%82-%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%81%D9%82%DB%8C

  شماره تلفن وکيل دادگستري
  بازدید : 3
  جمعه 14 آبان 1400 زمان : 17:32

  عرضه ترموود قهوهاي روشن يعني عرضه چوبي که مطابق با استانداردهاي بينالمللي حرارت نديده و چوب مرغوب و باکيفيتي نيست. برخي در بازار چوب از اين استقبال و نياز بازار سوء استفاده کرده و اين کالا را با قيمتهاي نامتعادل و يا به صورت تقلبي به مشتري عرضه ميکنند. اين تايل ها کاملاً آماده نصب هستند و براي نصب نياز به صرف هزينه هاي بالاي زيرسازي نيست و از همه مهم تر اين کار به سهولت و در زمان کوتاهي صورت مي گيرد. زماني که چوب حرارت داده مي شود ، اصطلاحي همچون ترمووود شکل مي گيرد . آن چيزي که مصرف درختان با چوب سخت را محدود ميکند، قيمت آن ها است. همچنين نصب آن کار کاملاً تخصصي مي باشد که بايد توسط تيم حرفه اي انجام گيرد. زيرسازي اوليه مي تواند با مصالحي چون سيمان يا موزاييک و يا فلزي بسته به نوع کار صورت مي پذيرد. اين نوع تايل در لهستان توليد مي شود. کف هاي کاملاً اصلاح شده، مانند تانگو، از پايداري ابعادي بالايي برخوردار هستند و مي توان آن ها را روي سيستم هاي گرمايش از کف نصب کرد

  چوب ترمو شده طيف وسيعتري از کارايي و دوام را دارا مي باشد بطوريکه ثبات ابعادي در شرايط خدمات، تمرکز اصلي محسوب مي شود. جنس پرگولا بسته به طرح، سليقه طراح ، بودجه و کارفرما مي تواند از مواد گوناگوني استفاده شود. همان طور که در مقالات کفپوش ترمووود گفته بوديم، جنس چوب ترمو از درختاني مثل کاج، عش، زبان گنجشک، اسپروس و نوئل است. اما در مورد تايل هاي ترموود زيره هاي پلاستيکي که به آن پيچ شده اند همان وظايف پروفيل هاي آهني را به نحوي ديگر بر عهده دارند. مطلب حاضر علاوه بر ارائه اطلاعاتي راجع به قيمت چوب ترموود ، راههاي تشخيص ترموود اصل را از تقلبي پيش پاي شما گذاشته است تا هنگام خريد اين محصول دست به انتخابي مطمئن و شايسته بزنيد. هم چنين شما بايد اين را نيز مدنظر داشته باشيد که چه کساني قبلا از اين فروشنده خريد کرده و آيا آن ها از نتيجه نهايي رضايت دارند؟ تايل ترمووود براي چه مکان هايي مناسب تر است؟ به طور کلي نوع چوب به کار گرفته شده در توليد اين تايل ها و همچنين فرآيندهايي که براي مقاوم سازي چوب انجام مي شود مي تواند روي قيمت نهايي آن تأثيرگذار باشد. در کنار استفاده از يک متريال ساختماني خوب ، زيبا و البته با کيفيت قطعا احتياج به نيروهاي اجرايي کاردان و مجربي است که زيبايي چوب هاي ترموود را به بهترين شکل نشان دهند .نحوه نصب و اجراي ترمووود به روش هاي مختلفي انجام ميشود که ميتوان ازميان آنها به روش نصب به صورت پيچ مخفي ،اجرا ي کليپسي ، اجراي ريلي و يا استفاده بيشتر از نوع ترموود فاق و زبانه براي به حداقل رساند رويت پيچ در اجراها نام برد.

  اين کفپوش هاي پرطرفدار به نحوي ساخته شده اند که بسادگي مي توان از آن در فضاهاي مختلفي استفاده کرد. در غير اين صورت هر چند سال يکبار مي بايست مقابل نما را داربست فلزي ببنديد تا تيم ترميم نما بتواند چوب ها را احيا کند. ميتوان گفت که پرگولا با سقف مسطح، سازهاي چند منظوره است چرا که انعطاف پذيري بالايي دارد. قرنيزها درواقع يکي از ملزومات فضاهايي هستند که با پارکت و يا پارکت لمينت پوشانده شده اند. يکي از موارد مهم در تشخيص ترمووود اصل و غيراصل رنگ اين محصول است. همچنين از ترموود در انواع تابلو مغازه که به صورت تلفيقي از ترمووود و تابلو چلنيوم ميباشد ، نماي ترمووود ساختمان ، کف ترموود و يا ديوارهاي چوبي که در انواع موارد تجاري و اداري و هم چنين از ترمووود براي سقف کاذب نيز مي توان استفاده نمود. صفحاتي که به نام Siding يا Cladding شناخته شده اند، براي زيباسازي نماي ساختمان ها به کار گرفته مي شوند. توجه: در توليد نوع خاصي از تايل ترموود عش از زيره پلاستيکي استفاده نمي شود و به آن تايل گومي مي گويند. در اين نوع نيز D در حقيقت نشان دهنده کلمه Durability به معناي دوام است. توليد اين محصول در کليه بازارهاي جهان نيز مطابق با استاندارد بينالمللي ترمووود فنلاند صورت ميگيرد.

  نصب ترمووود به زيرسازي با استفاده از کليپس مخصوص صورت مي پذيرد، با اين نکته که تنها آخرين پروفيل با پيچ از رو نصب مي شود. قيمت تايل هاي ترمووود به صورت متر مربع محاسبه مي گردد. که بخار آب از آتش گرفتن چوب ممانعت مي کند. مدل اورجينال در برابر آب و رطوبت تغيير حالت نميدهد، اما حالت مدل تقلبي با قرار گرفتن در مجاورت برودت هواي سرد و گرم و همچنين رطوبت، تغيير ميکند و رنگ آن نيز عوض ميشود. در مقايسه با چوب ترموي اصل که در برابر رطوبت و آب مقاوم بوده و تغيير رنگ نميدهد، مدل تقلبي با گذشت زمان کوتاهي شروع به ترک خوردن ميکند. بهترين چوب هايي که از آن ها چوب ترمو را به دست آورد کدام اند؟ در اين روش نيز چوب تا دماي ??? درجه سانتي گراد گرما ديده و استحکام آن در مقابل کليه عوامل جوي بالا مي رود. بعد چوب را در راه مسير جهت چوب مي کشيد. علت وجود اين رگهها استفاده از مغز چوب در ساخت اين محصول است. در صورتي که هنگام خريد اين محصول با چوبي مواجه شديد که رگههايي با فاصله از همديگر داشت، علت آن استفاده از لايههاي بيروني چوب براي ساخت آن است.

  منبع : بست چوب

  https://spark.adobe.com/page/Z61z3RxwgZkOz/

  https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6855571218863665152

  https://sites.google.com/view/shaniduke2/home

  https://twitter.com/links_cyber/status/1449805462765858817

  چوب ترموود براي نماي ساختمان
  بازدید : 4
  پنجشنبه 6 آبان 1400 زمان : 13:17

  چطور ماسکهاي اصلي را از غير اصلي تشخيص دهيم

  همه ما دوست داريم در هر موردي که خريد مي کنيم کالايي استاندارد و با کيفيت خريداري کنيم. اين موضوع در مورد کالاهاي پزشکي اهميت بيشتري دارد. چرا که اين کالاها براي سلامت ما هستند و خريد آن ها در نوع هاي غير استاندارد و بي کيفيت ممکن است عوارضي ايجاد کند. اين مورد در مورد خريد ماسکهايي که در زمان کرونا و براي حفاظت از ويروس مي خريم نيز وجود دارد. کويد نوزده بسيار خطرناک است و حتي جهش هاي زيادي داشته است و خطر آن بيشتر شده است. به همين خاطر ماسک که مهم ترين ابزار براي پيشگيري از آن است اهميت زيادي دارد. يک ماسک بي کيفيت ممکن است ما را مبتلا کند و حتي به کام مرگ بکشاند. پس بهتر است در خريد اين کالاي مهم بسيار دقت کنيم.

  هر ماسکي فاکتورهايي دارد و براي اين که بدانيم ماسک ما خوب و استاندارد است يا خير اول از همه بايد به معيارها و فاکتورهايي که در مورد آن ماسک وجود دارد توجه کنيم. به طور مثال در مورد ماسک سه لايه که متداول ترين ماسک پزشکي است دارا بودن لايه ملت بلون در وسط مهم است. ماسک فاقد ملت بلون کارايي لازم را ندارد. يک ماسک تنفسي استاندارد سه لايه بايد دو لايه اسپان باند و يک لايه ملت بلون داشته باشد. لايه ملت بلون با لايه هاي رويي و زيرين متفاوت است و حالت توري شکل دارد. ماسکي که هر سه لايه آن از اسپان باند باشد نمي تواند انتخاب خوبي براي شرايط کرونا باشد.

  در مورد ماسک سه بعدي بايد توجه کنيم که به غير از لايه هاي رويي همه لايه هاي مياني از ملت بلون باشد. همچنين گاها اين ماسک ها فاقد بسته بندي هستند و نبايد آن ها را به صورت باز و بدون بسته بندي خريداري کرد. همچنين به دارا بودن علامت هاي مهم مثل سيب سلامت در آن ها توجه کنيد.

  ماسکهاي فيلتردار دار مدل هاي n95 و n99 هستند. همچنين داراي سوپاپ براي فيلتر کردن هواي ورودي هستند. نداشتن فيلتر نشان از غير استاندارد بودن آن ها دارد. همچنين بهتر است ساختار پرسي داشته باشند و به صورت بسته بندي شده آن ها را خريداي کنيم.

  ماسکهاي جراحي نيز که جراحان در محيط هاي استريل استفاده مي کنند بايد در بسته هاي استريل شده مخصوصي باشد. همچنين نيازي به استفاده از اين ماسکها که قيمت بيشتري هم دارند براي شرايط کرونا نيست و همان ماسک هاي با بسته بندي و استاندارد کافي هستند.

  بهتر است هر کالايي را از جاي اصلي و مرکز فروش استاندارد آن تهيه کنيم. ماسک و ديگر کالاهاي پزشکي ممکن است در خيلي از فروشگاه ها عرضه شود. اما بهتر است آن ها را از داروخانه ها و يا مراکز عرضه مجاز کالاهاي پزشکي بخريم. اين مراکز اجازه فروش کالاهاي غير استاندارد را ندارند و راحت تر مي توان به آن ها اعتماد کرد. از خريد اين کالاها از دست فروشان پرهيز کنيد. همچنين محصولاتي که علامت سيب سلامت و تاييديه ها و مجوزهايي بر روي بسته بندي آن ها وجود ندارد را نبايد خريداري کنيم. اين کالاها ممکن است سلامت ما را به خطر بيندازند.

  خودکفايي در توليد ماسکهاي پزشکي در زمان کرونا
  بازدید : 1
  پنجشنبه 29 مهر 1400 زمان : 10:42

  مصالح کابردي در ساخت و ساز

  بتن کاربردي ترين مصالح کاربردي در ساختمان سازي است که در بخش هاي مختلفي از سازه ها شاهد وجود آن هستيم. بايد بدانيد که بتن ها به انواع مختلفي دسته بندي مي شوند که هر يک از اين بتن ها ويژگي هاي متفاوتي خواهند داشت. بتن ساختار بسيار مستحکمي داشته و به همين دليل مي تواند کليه نيازهاي شما را برآورده سازد. در ادامه توضيحات کامل تري در خصوص قيمت بلوک سبک ارائه نموده ايم:

  منظور از انواع بتن چيست؟

  بسياري اين سوال را دارند که آيا تمامي بتن ها با يکديگر يکسان هستند؟ در پاسخ بايد گفت: بتن از ترکيب آب با: ماسه، سيمان و شن تشکيل مي شود. کليه اين مواد اوليه بايد به مقادير استاندارد با يکديگر ترکيب شوند و در اين صورت مقاومت مناسبي از بتن شاهد خواهيم بود. اما در بسياري از بتن ها مواد ديگري نيز به آنها اضافه مي شود که اين مواد خواص ديگري به بتن بخشيده و استفاده از آن را اختصاصي مي کنند. قيمت بتن به فروش سيمان نسوز و ساير مصالح بستگي دارد. شن هايي که در بتن مورد استفاده قرار مي گيرند نيز به دو نوع گرد رودخانه اي و شکسته تحت فشار دسته بندي مي شوند که مي توانيد بتن ساخته شده با هريک را براي خريد انتخاب کنيد. توجه داشته باشيد که بتن را مي توانيد در دو نوع آماده و مصالح اوليه خريداري کنيد. بتن آماده با قيمت بتن مختلف در شرکت هاي مختلفي به فروش مي رسد که طبيعتا تمامي استانداردها در ساخت اين نوع بتن ها رعايت مي شود اما در صورتي که مواد اوليه بتن را خريداري کرده باشيد حتما بايد با ميزان استفاده از هريک آشنايي داشته باشيد.

  x1_0lmc.jpg

  روان کننده بتن

  روان کننده بتن همانطور که از نام آن پيداست باعث نرم شدن و حالت پذيري بهتر آن خواهد شد به گونه اي که با استفاده از آن مي توانيد به بهترين شکل ممکن بتن را شکل دهيد. روان کننده بتن مزيت هاي بسياري خواهد داشت که از جمله مهمترين آنها مي توان به: افزايش عدد اسلامپ و روان شدن بتن، کاهش ميزان آب، افزايش مقاومت فشاري، کاهش دادن عيار سيمان، قابل استفاده در بخش هاي قالب گيري شده نازک و با تراکم ميلگرد بالا، قابليت پمپاژ و... اشاره کرد. تمامي اين موارد دست به دست هم داده اند تا روان کننده بتن را به يکي از محبوب ترين مواد کاربردي در بتن تبديل سازند. توجه داشته باشيد که روان کننده بتن حتما بايد به مقدار استاندارد در ساختار بتن مورد استفاده قرار گيرد چرا که در غير اينصورت اثرات سو در آن خواهد گذاشت. استفاده زياد از روان کننده بتن باعث کندگير کردن بتن خواهد شد و بايد مدت بيشتري براي خشک شدن بتن صرف کنيد.

  قيمت روان کننده بتن

  روان کننده بتن با توجه به کاربرد فراوان و کيفيت بالايي که دارد قيمت مناسبي دارد. قيمت روان کننده بتن به عوامل مختلفي بستگي دارد و به همين دليل نمي توان رقم دقيقي براي قيمت آن در نظر گرفت. روان کننده بتن در انواع مختلف عرضه شده که هريک از آنها از جنبه هايي با يکديگر متفاوت هستند و مي توانيد بهترين مورد را براي خريد انتخاب کنيد. توجه داشته باشيد که قيمت روان کننده رابطه مستقيم با کيفيت محصول خواهد داشت و هر چه محصولي با کيفيت تر براي خريد انتخاب کتيد بايد هزينه بيشتري نيز پرداخت نماييد. روان کننده بتن را مي توانيد از مراکز مختلفي خريداري کنيد که ميزان قيمت تعيين شده براي اين محصول در مراکز خريد، متفاوت خواهد بود. با مقايسه قيمت سيمان رنگي مراکز مختلف مي توانيد بهترين مورد را شناسايي کرده و بهترين مصالح را از آن خريداري کنيد. شهربتن يکي از مراکز معتبر در زمينه فروش مصالح ساختماني است که مسئولين اين شرکت به منظور جلب رضايت مشتريان خود اقدام به ارائه بهترين محصولات با نازلترين قيمت ها کرده اند.

  انواع بتن و مواد افزودني به آن

  يکي از اصلي ترين کاربرد هاي بتن را مي توان به زيرسازي ساختمان نسبت داد اما علاوه بر آن براي ساخت ستون هاي ساختمان نيز از بتن استفاده مي شود. به نظر شما هر دو اين بتن ها ساختار يکساني دارند؟ طبيعتا ساختار هريک از بتن ها با توجه به محل استفاده اي که دارند متفاوت خواهد بود و بايد در انتخاب آن نهايت دقت را داشته باشيد. اين تفاوت مربوط به موادي است که در ساختار بتن وجود دارند. مواد افزودني بتن بسيار زياد هستند که هريک خاصيت ويژه اي به بتن خواهند بخشيد و مي توانيد متناسب با خواسته خود هريک را به بتن کاربردي خود اضافه کنيد.

  منظور از مواد افزودني بتن چيست؟

  مواد افزودني بتن به کليه موادي گفته مي شود که علاوه بر شن، ماسه و سيمان در تهيه بتن مورد استفاده قرار مي گيرند. مواد افزودني بتن خاصيت هاي متفاوتي با يکديگر دارند و با استفاده از آنها مي توانيد ويژگي هاي بتن را تغيير داده و آن را در بخش مورد نظر خود استفاده کنيد. مواد افزودني بتن بايد طبق استاندارد هاي خاصي به ساختار بتن اضافه شوند چرا که در غير اينصورت عملکرد درستي نخواهند داشت. برخي از مواد افزودني بتن بر روي مقاومت آن تاثير مي گذارند و برخي ديگر زمان خشک شدن بتن را تغيير مي دهند. البته انواع متعددي براي مواد افزودني بتن وجود دارند که حتما بايد پس از کسب اطلاعات کامل از آنها استفاده کنيد. براي اطلاع از قيمت سيمان و ساير افزودني ها به بتن مي توانيد به مراکز معتبر يا سايت هاي مختلف مراجعه نماييد.

  خريد مصالح ساختماني

  خريد مصالح باکيفيت از جمله خواسته هاي همگان است چرا که در اين صورت بهترين نتيجه زا شاهد خواهيد بود. امروزه همگان سعي بر ساده انجام دادن کارها دارند و يکي از اين راه ها، اينترنتي شدن کنترل امورات است. در سطح فضاي مجازي شرکت هاي مختلفي فعاليت مي کنند که از طريق آنها مي توانيد بهترين محصولات ساختماني را خريداري کنيد. يکي از اصلي ترين مزيت هاي خريد از اين مراکز صرفه جويي در زمان خريد است و مي توانيد تنوع بيشتري از محصولات را مورد بررسي قرار دهيد. شهر بتن ثابت کرده که مي تواند کليه نيازهاي مردم از نظر مصالح ساختماني را برآورده سازد. کارشناسان شرکت به صورت ?? ساعته و در تمامي روزهاي هفته آماده ارائه خدمات پشتيباني هستند و مي توانيد راهنمايي هاي مورد نياز را از آنها دريافت کنيد همچنين مي توانيد قيمت بورس سيمان و بلوک سيماني و قيمت بلوک هبلکس را استعلام بگيريد. توجه داشته باشيد که شهربتن کليه انواع مصالح ساختماني را پوشش مي دهد تا ديگر کمبودي نداشته باشيد.

  استفاده کردن از مصالح ساختماني در مواقع بسياري مورد نياز خواهد بود اما چه نوع مصالحي بايد در چه محلي مصرف شود؟ طبيعتا براي ساخت بخش هاي مختلف سازه بايد از مصالح متفاوتي استفاده شود چرا که ميزان مقاومت و همچنين کيفيت مصالح با يکديگر متفاوت است و چنانچه در محل مناسب به کار برده شود بهترين نتيجه را خواهد داشت. بتن به عنوان يکي از کاربردي ترين انواع مصالح ساختماني شناخته مي شود که امکان استفاده در بخش هاي مختلف سازه را داشته و با استفاده از آن مي توانيد مقاومت بالايي را به ارمغان آوريد. در ادامه توضيحات کامل تري در خصوص فروش سيمان نسوز و قيمت بلوک سبک ارائه نموده ايم:

  بتن و ساختار آن

  سيمان از گذشته دور تاکنون به عنوان اصلي ترين مصالح مصرفي در ساخت و ساز به شمار مي رود که براي ساخت مراکز مختلفي مورد استفاده قرار مي گيرد. البته قيمت سيمان رنگي با توجه به برخي موارد ممکن است متفاوت باشد. چرا که برخي از مردم انتظارات خاصي از ملات سيماني خود دارند. بتن يکي از کاربردي ترين مواد تشکيل شده با سيمان است که مقاومت بسيار بالايي داشته و در بخش هاي مختلف ساختمان بکار گرفته مي شود. بتن از: ماسه، شن و سيمان به همراه آب ساخته مي شود که البته تمامي مواد بايد به مقادير استاندارد اضافه شوند تا بتن، دوام و کيفيت مطلوبي داشته باشد. بسياري از مردم اقدام به خريد بتن آماده مي کنند که در اين صورت مراکز فروش بتن آماده کليه امورات را برعهده داشته و محصولي با کيفيت توليد خواهند کرد اما چنانچه خودتان تمايل به درست کردن بتن داشته باشيد بايد تمامي مواد کاربردي در بتن را در مقادير استاندارد اضافه کنيد.

  منظور از فوق روان کننده بتن چيست؟

  يکي از مواد افزودني تاثير گذار در قيمت بتن را مي توان فوق روان کننده ها دانست. روان کننده ها در سه نسل ارائه شده اند که فوق روان کننده هاي بتن را مي توان نسل دوم از ميان آنها دانست که محبوبيت بسيار زيادي دارد. فوق روان کننده بتن بر پايه نفتالين سولفونات بوده و باعث کاهش ميزان استفاده از آب خواهد شد. توجه داشته باشيد که اين امر به هيچ وجه دليلي بر کاهش مقاومت بتن نيست بلکه مقاومت بتن نيز با استفاده از آن افزايش پيدا مي کند. فوق روان کننده بتن ميزان آبدهي بتن را کاهش داده و وقت بيشتري براي پهن کردن بتن به شما خواهند داد. در صورت استفاده از اين مواد مي توانيد قالب هاي سيمان را در مدت زمان کوتاه تري باز کنيد. مقاومت فشاري بتن نيز افزايش پيدا کرده و از شکسته شدن بتن‌ جلوگيري خواهد شد. توجه داشته باشيد که اين ماده همانطور که از نام آن پيداست باعث روان شدن چشمگير بتن مي شود.

  قيمت فوق روان کننده بتن

  همانطور که در بخش قبل نيز به آن اشاره شد فوق روان کننده بتن از جمله محبوب ترين مواد افزودني بتن به شمار مي رود. قيمت يکي از مهمترين مواردي است که در خريد فوق روان کننده بتن بايد مورد توجه قرار گيرد. در رابطه با قيمت فوق روان کننده ها نمي توان رقم ثابتي در نظر گرفت چرا که قيمت اين محصول نيز به مانند تمامي لوازم ديگر نوسانات بسياري داشته و ممکن است در روزها و هفته ها متغير باشد. قيمت فوق روان کننده ممکن است تحت تاثير کيفيت محصول نيز متفاوت باشد چرا که برخي از مراکز فروش مصالح ساختماني به منظور جلب توجه، اقدام به فروش محصولات بي کيفيت با قيمت ارزان تر مي کنند. به هيچ وجه نبايد کيفيت را فداي قيمت کرده و اين نوع محصول را براي استفاده خود خريداري کنيد چرا که ممکن است نتواند تاثير مطلوبي بر روي بتن بگذارد. البته بايد بدانيد که قيمت فوق روان کننده بتن در مقايسه با ويژگي هاي منحصر به فردي آن مناسب است.

  آشنايي با مواد افزودني به بتن

  در انتخاب بتن نيز حتما بايد دقت کافي داشته باشيد چرا که بتن ها را نيز مي توان از طرف مواد اوليه کاربردي در آنها به انواع مختلفي دسته بندي نمود که هريک ويژگي هاي منحصر به فرد خود را داشته و استفاده کردن از آنها براي بخش هاي مختلف امکان پذير است. با اضافه کردن برخي مواد به بتن مي توان ويژگي هاي آن را تغيير داد و به همين دليل قبل از خريد بهتر است با برخي از اصلي ترين مواد افزودني بتن آشنايي داشته باشيد.

  مواد افزودني بتن

  بتن از ترکيب مواد مختلفي تشکيل مي شود که اصلي ترين آنها: شن، ماسه و سيمان است که با آب ترکيب شده و ماده اي چسبنده ايجاد خواهد کرد. اما علاوه بر اين مواد ممکن است ترکيبات ديگري نيز به بتن اضافه شوند که به تمامي آنها مواد افزودني بتن گفته مي شود. مواد افزودني بتن هريک خواص مخصوص خود را دارند و با اضافه کردن هريک، بتني متفاوت خواهيد داشت مانند روان کننده بتن. قيمت بلوک سيماني و ساير مواد افرودني به بتن رو ميتواند از سايت هاي مختلف در اين زمينه پيگيري نماييد. توجه داشته باشيد که مواد افزودني بتن بايد به مقدار استاندارد با ساير ترکيبات بتن مخلوط شوند تا هيچگونه اختلالي در کيفيت بان به وجود نيايد. استفاده بيش از حد از مواد افزودني بتن باعث مي شود که مقاومت بتن کاهش يابد. اضافه کردن مواد افزودني بتن بايد به موقع انجام شود به گونه اي که برخي از مواد همزمان با ساير ترکيبات اضافه مي شوند اما برخي ديرتر، به همين دليل بايد حتما با طريقه استفاده از مواد افزودني بتن آشنايي داشته باشيد.

  بهترين روش خريد مواد افزودني بتن

  براي خريد مصالح ساختماني و مواد بتن راه هاي متفاوتي ميش رو خواهيد داشت و در حالت کلي اين روش ها به دو نوع حضوري و غيرحضوري دسته بندي مي شوند. روش حضوري، مراجعه به مراکزي است که در سطح شهر فعاليت مي کنند. خريد از اين مراکز به دليل وقت گير بودن کمتر مورد توجه قرار گرفته است. بهترين روش براي خريد مواد افزودني بتن را مي توان مراجعه به وب سايت هاي اينترنتي فروش دانست چرا که خريد از اين مراکز به زمان کمتري نياز داشته و خواهيد توانست انواع اقسام محصولات مختلف را مورد بررسي قرار دهيد. شهر بتن يکي از مراکز معتبر فروش مصالح ساختماني در فضاي مجازي است که از طريق آن مي توانيد بهترين و با کيفيت ترين محصولات را با نازلترين قيمت ها خريداري نماييد و استعلام قيمت هاي مختلف از جمله قيمت سيمان امروز و قيمت بلوک هبلکس را دريافت کنيد.

  برگرفته از سايتhttps://shahrebeton.com/

  مواد افزودني به بتن
  بازدید : 7
  دوشنبه 29 شهريور 1400 زمان : 9:27

  دوربين fisheye يا همان چشم ماهي

  همانطور که از اسم آن پيداست مکانيزم اين دوربين بسيار شباهت به تصويري چشم ماهي دارد.

  با وجود اين دوربين ها ، اگر در جاي صحيح نصب شود ديگر نقطه کور وجود ندارد و همه محيط تحت پوشش دوربين قرار ميگيرد.

  شرکت هاي زيادي دست به توليد اين دوربين زده اند و به ياد داشته باشيد اين دوربين فقط در بستر شبکه کار ميکند و نمونه آنالوگ ندارد.

  تصويري که از دوربين فيش آي به دست مي آيد يک تصوير 360 درجه است که توسط NVR يا نرم افزار نصب شده روي

  کامپيوتر يا سرور ميتوانيد آن را به اشکالمختلف قابل نمايش کنيد.

  متوانيد نحوه نمايش تصاوير را به حالت 4 تکه تبديل کنيد و تنظيم کنيد که هر تکه از آن به يک نقطه دلخواه شما متمرکز باشد يا ميتوانيد به حالت دو تصوير 180 درجه تبديل کنيد و يا چندين تصوير کلي

  1. https://weheartit.com/toxaxig122
  2. https://letterboxd.com/hiktejarat/
  3. https://www.ted.com/profiles/29394825/about
  4. https://www.kiva.org/lender/hiktejarat7990

  دوربين مداربسته ضد انفجار
  بازدید : 7
  دوشنبه 22 شهريور 1400 زمان : 0:53

  کساني که به استانبول سفر مي کنند، به دلايل مختلفي اقدام به اجاره آپارتمان مبله در استانبول مي­کنند، برخي از آنها ممکن است به دنبال دريافت اقامت باشند و برخي ديگر براي کار و تحصيل به اين شهر سفر کرده باشند. لذا تقاضا براي اين نوع آپارتمان مبله ها فراوان است و ما در اين مقاله بيشتر به جزئيات آن پرداخته ايم.

  صفر تا صد اجاره آپارتمان مبله در استانبول

  اگر به دنبال اجاره خانه در استانبول به صورت موقتي هستيد پس تا آخر اين مطلب همراه ما باشيد. استانبول يکي از شهرهاي جذاب و توريست پذير است که همه ساله ميليونها مسافر و جهانگرد از سراسر دنيا به آنجا سفر مي­کنند. از اين رو آپارتمان مبلههاي اجاره اي فراواني در اين شهر براي مسافران در نظر گرفته شده اند که به صورت کاملا در اختيار توريست ها قرار مي­گيرند و با توجه به قيمت هاي نجومي هتل ها و نيز محدوديت هاي رفت و آمد و ...، آپارتمان مبله هاي طرفداران بيشتري دارند.

  کساني که به اين شهر سفر مي کنند، به دلايل مختلفي اقدام به خريد خانه در استانبول در ترکيه مي­کنند، برخي از آنها ممکن است به دنبال دريافت اقامت باشند و برخي ديگر براي کار و تحصيل به اين شهر سفر کرده باشند. لذا تقاضاهاي فراواني براي اجاره آپارتمان مبله هاي کوچک و بزرگ در مناطق مختلف استانبول وجود دارد.

  m1_21d4.jpg

  صفر تا صد اجاره آپارتمان مبله در استانبول

  دلايل مختلف خريد آپارتمان مبله در استانبول ترکيه توسط گردشگران

  استانبول از جمله شهرهاي فوق العاده زيبا و ديدني ترکيه است که خيلي از افراد با سفر به اين شهر ترجيح مي دهند براي ادامه زندگي و کار به آنجا مهاجرت کنند، چرا که هم موقعيت تجاري مطلوبي در جهان دارد و هم از جاذبه هاي طبيعي و توريستي فوق العاده اي برخوردار است.

  اگر مي خواهيد اين شهر را براي کار و زندگي انتخاب کنيد، بهتر است پيش از هر چيزي، تحقيق و تفحصي جهت کسب اطلاعات کافي راجب هزينه اجاره آپارتمان مبله در استانبول و ساير هزينه هاي اين شهر به دست آوريد. به طور کلي استقبال چشمگير افرادي که مايل هستند اقامت اين کشور را داشته باشند، موجب شده تا بازار خريد و فروش و اجاره هر نوع ملکي از خانه و ويلا گرفته تا آپارتمان مبله و آپارتمان مبله هاي تک نفره، در استانبول و ساير شهرهاي اين کشور در سال هاي اخير بسيار پر رونق گردد.

  قيمت اجاره آپارتمان مبله ساليانه در استانبول

  قيمت ارزان ترين قيمت خريد ملک در استانبول در اسنيورت تقريبا از 1500 لير در ماه شروع شده و با لوازم از 2000 لير مبالغ گفته شده براي اجاره ساليانه به پرداخت به صورت ماهيانه است. در ساير مناطق اجاره آپارتمان مبله کاملاً متفاوت است مثلاً در مناطق مرکزي استانبول مانند شيشلي يا ماسلاک اجاره آپارتمان مبله بدون لوازم ان شش هزار لير است و با لوازم از هشت هزار لير شروع مي شود. البته گفتني است که هزينه هاي زندگي در اين شهر لوکس و زيبا، تنها هزينه هاي مربوط به اجاره يا خريد آپارتمان مبله و خانه نيست، بلکه خورد و خوراک، حمل و نقل و ... نيز وجود دارد، اما با يک حساب سرانگشتي مي توان متوجه شد که هزينه اجاره آپارتمان مبله و ساير هزينه ها در اين شهر نسبت به تهران خودمان بسيار پايينتر است.

  قيمت اجاره آپارتمان مبله در استانبول

  قيمت خريد آپارتمان در شيشلي استانبول بر اساس متراژ، محله، نزديکي به سرويس ها و خدمات شهري و برخي فاکتورهاي ديگر متغير مي باشد. ارزانترين آپارتمان مبله هاي اين شهر در ايلچه‌هاي آرناووت کوي و اسنيورت اجاره داده ميشوند. در اين مناطق عمدتا بناهاي مسکوني نوساز بوده و در کل بافت جديد شهري به شمار مي روند. اصلي ترين دليل پايين بودن اجاره ها در اين مناطق هم دوري از مرکز شهر مي باشد. گران قيمت ترين و لوکس ترين آپارتمان مبله هاي اين شهر زيبا و پر طرفدار هم در محله هاي بشيکتاش، باکرکوي ، شيشلي، اسکودار و سارير قرار گرفته است. اجاره آپارتمان مبله در اين مناطق عمدتا ماهانه به بيش از 8000 لير مي‌رسد.

  اجاره روزانه هفتگي و ماهيانه آپارتمان مبله در استانبول

  براي اجاره روزانه آپارتمان مبله در استانبول معمولاً مناطقي مثل تکسيم و يا اسنيورت انتخاب مي شود چون به نسبت به ساير مناطق فراواني آپارتمان مبله بيشتر و قيمت مناسب تر است. قيمت اجاره آپارتمان مبله به صورت روزانه کاملاً وابسته به تاريخ تعداد نفر و مدت اقامت است و همچنين منطقه که شامل اجاره را انجام دهيد. معمولا اجاره آپارتمان مبله براي يک نفر در منطقه تکسيم به صورت روزانه به شکل ميانگين از شبي 150 ليرشروع مي شود به بالا ولي در صورتي که شامل مورد زمان بيشتري بخواهيد بمانيد اين هزينه کمتر مي شود و شامل تخفيف مي باشد. مثلا اگر بخواهيد همين آپارتمان مبله را بصورت يک ماهه اجاره کنيد هزينه آن تقريباً حول و حوش پنج هزار لير مي شود. اما قيمت ها در منطقه غرب استانبول اسنيورت و بيليک دوزو براي آپارتمان مبله ها کمي بالاتر است براي اينکه معمولاً اين آپارتمان مبله ها نوساز با لوازم شيک قرار هستند و حداقل از شبي ??? لير براي اجاره روزانه آپارتمان مبله مبلغ شروع مي‌شود و براي ماهيانه حداقل 5000 لير مي باشد

  مزاياي اجاره آپارتمان مبله در استانبول

  امروزه بسياري از کساني که به دنبال رونق کسب و کار و تجارت در ترکيه هستند، شهر استانبول را براي اين کار انتخاب مي کنند. چرا که شهري فوق العاده زيبا، مدرن، و اقتصادي براي کار و زندگي در ترکيه محسوب مي شود. اين شهر در سال هاي اخير مقصد اکثر ايرانيان براي گردش و تفريح و نيز شروع کار و تجارت بوده است. در اين کلان شهر با جمعيتي غالب بر ?? ميليون نفر و ميزان گردشگر بالا که بيشتر آن ها هم قشر جوان هستند، همواره ميزان تقاضا براي اجاره و خريد هر گونه ملک بالاست. بسياري از اين گردشگران با حضور موقت در استانبول به بررسي شرايط کار و زندگي در آن مي پردازند تا اگر مطابق نظرشان بود براي اقامت دائمي در اين شهر اقدام کنند و در اين تايم موقتي اجاره خانه در استانبول بهترين گزينه است.

  بهتر است اينگونه بيان کنيم که چنانچه ترکيه به بدن انسان تشبيه شود، استانبول قلب تپنده آن است. اين شهر بزرگترين و مدرن ترين شهر ترکيه است که بسياري از سرمايه گذاران و بازرگانان مشهور و به نام دنيا در آن کسب و کار خود را راه اندازي و رونق بخشيده اند و همه نوع امکاناتي از جمله شعب تمامي برندهاي معروف دنيا مثل برندهاي مشهور پوشاک و لوازم خانگي، شکلات، خودرو و ... در آن حضور فعال دارند. از اين رو استانبول به يکي از بکر ترين و بروز ترين شهرهاي جهان تبديل شده است که افراد بسياري خواهان سفر به آنجا و حتي کار کردن و گذران زندگي در اين شهر لوکس و زيبا هستند.

  مزاياي اجاره آپارتمان مبله در استانبول

  آشنايي با نحوه اجاره کوتاه مدت آپارتمان در استانبول
  بازدید : 6
  يکشنبه 21 شهريور 1400 زمان : 11:04

  به نظر شما کرونا از طريق آسانسور مي تواند انتقال پيدا کند؟ با آسانسور مانا https://asansormana.com/ همراه باشيد تا اين نکته را بررسي کنيم.

  يک پزشک عمومي گفت: بسته به نوع آسانسور، ريسک ابتلا به کرونا از طريق استفاده از آسانسور متفاوت است. طبق تحقيقات، اگر درهاي آسانسور به صورت مداوم باز و بسته شود، ويروس کرونا دو تا چهار دقيقه در فضاي داخل آن باقي مي ماند اما اگر به صورت مداوم بسته باشد، ?? تا ?? دقيقه زمان براي خروج اين ويروس از محيط داخل آسانسور نياز است.

  طبق تحقيقات و گزارش آسانسور مانا اگر فرد مبتلا به ويروس کرونا از آسانسوري استفاده کند كه در هاي آن به صورت مداوم بسته باشد، ?? دقيقه زمان براي خروج ويروس کرونا از محيط داخل آسانسور نياز است.

  يک پرشک در ادامه به تناقض ايجاد شده از سمت سازمان بهداشت جهاني (WHO) و مرکز کنترل و پيشگيري از بيماري ها (CDC) در آمريكا اشاره کرد و گفت: به گفته سازمان بهداشت جهاني، انتقال ويروس از طريق مواد غذايي بسيار کم است اما پس از آن مرکز کنترل و پيشگيري از بيماري ها (CDC)، امكان انتقال کرونا از طريق رستوران ها و موادغذايي را بسيار زياد دانست و انتشار اين دو مطلب متناقض از سمت دو مرجع بزرگ علمي، بلاتكليفي براي مردم ايجاد کرد.

  او با بيان اينكه تاکنون هيچ شواهدي مبني بر انتقال ويروس کرونا از طريق غذا، ميوه يا سبزيجات گزارش نشده است، افزود: به منظور ضدعفوني ميوه ها و سبزيجات بايد مطابق قبل عمل کرد و قبل از ضدعفوني حتما دستان خود را بشوييم و شست وشو را با آب پاکيزه انجام دهيم.

  وي اضافه کرد: طبق گفته سازمان بهداشت جهاني، ويروس کرونا براي زنده ماندن به يک محيط زنده (سلول) نيازمند است و براي مدت طولاني روي سطح نمي تواند زنده بماند، پس نيازي به ضدعفوني موادغذايي بسته بندي شده نيست و فقط كافي است پس از باز کردن بسته بندي، دستان خود را با آب و صابون بشوييم.

  وي با بيان اينكه حضور و صرف غذا در رستوران ها به علت پايين آوردن ماسک و عدم رعايت فاصله اجتماعي خطر ابتلا به کرونا را افزايش مي دهد، تصريح کرد: طبق مطالعات مرکز کنترل و پيشگيري بيماري ها(CDC)، افراد مبتلا به کرونا دو برابر بيشتر از ديگر افراد، در رستوران ها و كافي شاپ ها حضور داشتند.

  اين پزشک عمومي يادآور شد: اگر غذا را از رستوراني كه كليه پروتكل هاي بهداشتي را رعايت مي کند، تهيه کنيم مي توان با خيال آسوده در منزل آن غذا را صرف کرد اما حضور ما در رستوران ها ريسک ابتلا به اين بيماري را چند برابر مي کند.

  وقتي درهاي آسانسور بسته باشد، ريز قطره هاي حاوي ويروس، مي تواند نيم ساعت در فضاي داخلي بچرخد اما با گشوده شدن درهاي آسانسور، ظرف چهار دقيقه، اين ريز قطرات ويروسي، محو مي شوند.

  عمر ويروس کرونا در آسانسور

  بنابر تحقيقات آسانسور مانا https://asansormana.com/ در وب سايت هاي پزشکي وقتي آسانسور به طور طبيعي مشغول كار و باز و بسته شدن عادي باشد، قطرات حاوي ويروس در صورت سرفه يا بلند صحبت کردن، مي تواند ?? دقيقه در فضا معلق بماند و دوام بياورد.

  اين متخصصين اين نتيجه گرفتند كه ماسک مي تواند به شكلي مؤثر و نجات بخش در آسانسور، مانع از ورود ريز قطرات ويروسي به مجاري تنفسي شود و نقص سيستم تهويه هوا را تا حد قابل توجهي جبران کند.

  اين بررسي همينطور نشان داد كه خلط مخلوط با آب دهان فرد مبتلا به ويروس، بسته به شدت عفونت، مي تواند حامل ?? هزار تا يک ميليارد عدد ويروس در هر ميلي ليتر باشد.

  نتايج مطالعه تصريح مي کند كه حتي بلند صحبت کردن هم مي تواند در دقيقه، صدها هزار ريزقطره را در هوا منتشر کند؛ در حالي كه يک سرفه، مي تواند ميليون ها قطره را پخش کند.

  فردي كه بلافاصله بعد از صحبت فرد مبتلا با صداي بلند يا سرفه او هواي داخل آسانسور را تنفس کند، در هر دقيقه هزاران ويروس کوويد-?? را وارد دستگاه تنفسي خود مي کند.

  متخصصان توصيه مي کنند؛ در صورت امكان، درهاي آسانسور مدت زمان بيشتري به نسبت زمان هاي معمول، باز گذاشته و حتي از صحبت و سرفه در آسانسور ممانعت شود و ماسک هم به صورت اصولي و كامل، اجزاي لازم چهره را بپوشاند؛ همينطور سيستم تهويه مكانيکي آسانسور هميشه فعال باشد.

  همه چيز درباره قفل درب آسانسور
  بازدید : 10
  چهارشنبه 10 شهريور 1400 زمان : 10:17

  چرا بايد سايبان هاي جمع شونده منصف https://sayehban.co/ براي خانه خود خريداري کنيد

  دلايل زيادي وجود دارد که بايد خريد سايبان جمع شونده براي خانه خود را در نظر بگيريد. بر خلاف سايبان هاي ثابت ، سايبان هاي جمع شونده به شما اين امکان را مي دهند که هم از سايه و هم از نور آفتاب لذت ببريد ، زيرا با فشار ساده يک دکمه يا چرخاندن دسته ، مي توانيد آنها را گسترش داده و جمع کنيد. بعلاوه ، سايبان هاي جمع شونده را مي توان به آساني جمع کرد و براي محافظت در برابر طوفان و آب و هواي زمستاني محصور کرد ، که اين ويژگي مي تواند طول عمر آنها را در مقايسه با سايبان هاي ثابت که در تمام طول سال بيرون مي مانند ، افزايش دهد.

  علاوه بر قابليت باز شدن و جمع شدن ، دلايل ديگري نيز وجود دارد که سايبان هاي جمع شونده را براي خانه خود در نظر بگيريد. به عنوان مثال ، آنها مي توانند به بهبود بهره وري انرژي کمک کنند. در طول روز به خانه خود و تمام نور خورشيد که از پنجره هاي شما تصفيه مي کند فکر کنيد. حتي با استفاده از پرده يا پرده ، نور خورشيد همچنان به بيرون پنجره شما وارد شده و باعث مي شود گرما به خانه شما منتقل شود. با نصب سايبان هاي جمع شونده ، مي توانيد ميزان نور خورشيد را که به پنجره هاي شما مي رسد ، کاهش دهيد ، ميزان انتقال حرارت ايجاد شده را به حداقل برسانيد ، بار زيادي از سيستم تهويه مطبوع خود برداريد و به طور بالقوه مقداري از هزينه هاي قبوض آب و برق را ذخيره کنيد.

  اگر علاقه مند به خريد سايبان جمع شونده براي خانه خود هستيد ، به https://sayehban.co/ مراجعه کنيد. ما بزرگترين توليد کننده سايبان هاي متحرک سفارشي در ايالات متحده هستيم و مفتخريم که بزرگترين پارچه انتخابي در صنعت را ارائه مي دهيم که شامل بيش از 180 رنگ و طرح است. علاوه بر اين ، سايبان هاي ما از مواد با دوام مانند پارچه مصنوعي و قابهاي فولادي محکم تشکيل شده است ، بنابراين مي توانيد مطمئن باشيد که دوام دارند. براي کسب اطلاعات بيشتر با سايبان برقي منصف تماس بگيريد و يکي از کارشناسان آگاه ما در اين زمينه خوشحال خواهد شد که به شما کمک کند.

  منبع :

  http://mcdonaldauto.ning.com/profiles/blogs/3053623:BlogPost:7978232

  https://faizan12.mystrikingly.com/blog/td-border-1px-solid-ccc-br-mso-data-placement-same-cell

  https://www.onfeetnation.com/profiles/blogs/6595159:BlogPost:23280829

  https://www.mixcloud.com/sayehban554/

  https://www.mightycause.com/user/9h0xhg/

  https://disqus.com/by/mcadefensenow55/

  https://setiweb.ssl.berkeley.edu/beta/team_display.php?teamid=2339648

  http://bioimagingcore.be/q2a/user/sayehban554

  https://www.eduvision.edu.pk/counseling/index.php?qa=user&qa_1=sayehban554

  https://letterboxd.com/sayehban554/

  سايبان سايه و راحتي را براي مناطق داخلي و خارجي ايجاد مي کند
  بازدید : 8
  جمعه 29 مرداد 1400 زمان : 12:57

  به گفته کودک کلينيک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژيستي) که دوره هاي تکميلي تشخيص و درمان سردرد را گذرانده و تبحر کافي در درمان انواع سردرد را دارد فوق تخصص سردرد گفته مي شود.

  از آنجاييکه سردرد يکي از شايعترين علامتهايي است که بيمار را نزد پزشک مي کشاند معمولا ابتدا فرد توسط پزشکان عمومي وداخلي ويزيت مي شود. در صورتيکه نياز به برسي هاي تشخيصي و درمان تخصصي تر باشد بيماربايد به متخصص مغز و اعصاب و فوق تخصص سردرد مراجعه کند.

  پزشک متخصص سردرد در فوق تخصصي سردرد، جديدترين، به روز ترين و بهترين روشهاي درمان سردرد را به صورت تخصصي به بيماران مبتلا به انواع سردرد ارائه مي دهد که اين کار پس از معاينه دقيق نورولوژيک و در صورت نياز اقدامات پاراکلينيک صورت مي گيرد.

  تفاوت روانشناس، متخصص روانپزشک و متخصص مغز و اعصاب چيست؟

  نورولوژيست‌ها (متخصص مغز و اعصاب)،‌ روانپزشکان و روانشناسان اگرچه حوزه کاري مشخصي دارند و تخصص‌هاي جداگانه‌اي مي‌گيرند، از سوي بسياري از مراجعان و بيماران ممکن است با يکديگر اشتباه گرفته شوند. اينکه کي بايد به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کرد، کي به روانپزشک و کي به روانشناس، ممکن است سوال بسياري از مردم باشد.

  اگر اين سوال، سوال شما هم باشد، بايد بدانيد که اصولا روانشناس فردي است که دوره عمومي پزشکي را نگذرانده است و با گرفتن مدرک ليسانس، فوق‌ليسانس و دکترا در رشته روانشناسي، روانشناس شده است و مي‌تواند با ارائه راهکار‌هاي مختلف (بدون تجويز دارو) به مراجعانش کمک کند اما روانپزشک، پزشک متخصصي است که دوره عمومي پزشکي را طي کرده و پس از آن در رشته اعصاب و روان تخصص گرفته است.

  متخصص مغز و اعصاب (دکتر بيتا جبلي) يا نورولوژيست هم پزشک متخصصي است که پس از طي کردن دوره پزشکي عمومي، تخصصش را در رشته مغز و اعصاب (نورولوژي) گرفته تا بتواند بيماري‌هايي مانند تشنج، ام‌اس، ميگرن و سردرد‌هاي مختلف، فلج، سکته مغزي و کمردرد‌هاي مزمن و بيماري‌هايي از اين قبيل را تشخيص دهد و درمان کند.

  روانپزشک نيز مي‌تواند در درمان اضطراب‌ها، افسردگي‌ها و ساير مشکلات اعصاب و روان به مراجعانش کمک کند و به آنها دارو بدهد اما روانشناس نمي‌تواند دارو تجويز کند و معمولا روان‌درماني مي‌کند.

  ضمنا اين نکته را هم بايد يادآور شوم که جراح مغز و اعصاب هم مي‌تواند جراحي‌هايي مانند برداشتن انواع تومور‌ها يا ديسک کمر را انجام دهد بنابراين هيچ شباهتي بين رشته‌هاي روانشناسي، روانپزشکي و تخصص مغز و اعصاب وجود ندارد.

  چه موقع براي سردرد به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کنيم؟

  • سردرد آنقدر شديد باشد که با فعاليتهاي روزانه تان تداخل کند و شما را از کار، مدرسه و زندگي روزمره بازدارد.
  • وقتي مجبوريد بيشتر روزها از آسپرين، بروفن، استامينوفن يا ساير دارو هاي مسکن سردرد مسکن استفاده کنيد.
  • وقتي حس مي کنيد سرتان رو به بدتر شدن است.
  • وقتي از اينکه داروي زيادي براي تسکين سردرد مصرف مي کنيد نگران هستيد.
  • اگر براي درمان سردرد مجبور به مراجعه به اورژانس شده ايد.
  • اگر بيش تر از 15 روز در طي ماه گذشته سردرد داشته ايد.
  • وقتي سردردتان براي اولين بار بالاي 50 سالگي شروع شود.
  • اگر سردرد شروع ناگهاني و انفجاري داشته باشد و نه تدريجي

  اگر سردردتان با هر يک از علائم زير باشد:

  الف) تب

  ب) تهوع و استفراغ بخصوص استفراغ هاي صبحگاهي

  ج) گيجي و منگي

  د) درد و سفتي گردن

  ه) هرگونه کاهش سطح هوشياري

  و) اختلال بينايي و تاري ديد

  ز) هرگونه نشانه هاي فوکال نورولوژيک مثل ضعف يک قسمت بدن و صورت

  نحوه ارزيابي و تشخيص متخصص نورولوژيست چگونه است؟

  قدم اول، گرفتن شرح حال دقيق از بيمار:

  اينکه علائم از چه تاريخي، با چه شدتي شروع شده است؟ ابتدا کدام قسمت را درگير کرده است ؟ سير بيماري فرد چطور بوده است؟

  بنابراين در مراجعه به متخصص نورولوژي لازم است تمامي اطلاعات دقيق ارائه شود که پزشک در تشخيص گمراه نشده و روند درمان سريع تر پيش رود.

  نحوه معاينات متخصص مغز و اعصاب (نورولوژيست)

  معاينات نورولوژي با توجه به شکايت اصلي بيمار شامل: معاينات سرو گردن و ته چشم بيمار، معاينه اندام ها، رفلکس ها، وضعيت تعادل، معاينه اعصاب دوازده گانه، معاينه حس لمس، موقعيت و… مي‌باشد.

  سپس با توجه به اطلاعات به دست آمده به تناسب تشخيص هاي احتمالي درموارد مورد نياز پزشک از ابزارهاي پاراکلينکي براي تشخيص بهتر استفاده مي‌کند.

  تفاوت روانشناس، متخصص روانپزشک و متخصص مغز و اعصاب چيست؟
  بازدید : 16
  دوشنبه 25 مرداد 1400 زمان : 9:10

  ساختار دوربين مداربسته / فرمت نمايش تصوير در دوربين مدار بسته

  دوربين ها به طور معمول از لنز (براي کانوني کردن تصوير بر روي حسگر حساس به نور)، حسگر، سيستم پردازش تصوير، سيستم تأمين توان الکتريکي و يک جعبه دربرگيرنده اين تجهيزات تشکيل يافته اند. براي نگهداري تصاوير، ترکيبي از فن آوري پيشرفته حسگر تصوير و ذخيره در حافظه استفاده ميشود و اجازه ميدهد که تصاوير در شکل ديجيتال گرفته شوند و به سرعت و بدون نياز به عمليات خاصي در دسترس باشند.
  حسگر دوربين ها در دو نوع CCD يا CMOS توليد مي شوند. حسگر CCD به صورت رديفها و ستونهايي از حسگرهاي نقطه اي نور هستند که هر چه تعداد اين نقاط بيشتر و فشرده تر باشد، تصوير داراي دقت بالاتري است.

  هر حسگر، نور را به ولتاژي متناسب با درخشندگي نور تبديل مي کند و آن را به بخش تبديل سيگنال هاي آنالوگ به ديجيتال ADC ميفرستد که در آنجا نوسانات دريافتي از CCD به کدهاي مجزاي باينري (عددهاي مبناي دو به صورت صفر و يک تبديل ميشود. خروجي ديجيتال ADC به يک پردازنده سيگنال هاي ديجيتال DSP فرستاده ميشود که کنتراست و جزئيات تصوير در آن تنظيم مي شود و قبل از فرستادن تصوير به حافظه براي ذخيره سازي، آن را فشرده مي کند.

  بهترين قيمت دوربين مدار بسته را از مهر تجارت بخواهيد.

  هر چه نور درخشنده تر باشد، ولتاژ بالاتري توليد ميشود و در نتيجه پيکسل ها نيز روشن تر مي شود. هر چه تعداد اين حسگرها که همچون نقطه هستند بيشتر باشد، وضوح تصوير به دست آمده بيشتر است و جزئيات بيشتري از تصوير گرفته ميشود.
  حسگرهاي CCD يا CMOS در طول عمر دوربين در جاي خود ثابت بوده و بدون نياز به تعويض کار مي کنند.

  بيشتر بخوانيد: بهترين برند دوربين مداربسته در ايران. نمايندگي هايک ويژن

  hikvision

  فرمت نمايش تصوير در دوربين مدار بسته

  فرمت نمايش تصوير در دوربين مدار بسته: در اين مقاله انواع فرمت نمايش تصوير در

  دوربين هاي مدار بسته رابررسي خواهيم داد

  TVL (تي وي لاين)

  در دوربين هاي آنالوگ براي رزولو شن از فرمت TVL استفاده ميکنند. TVL مخفف تي وي

  لاين است استانداردي براي نمايش وضوح تصوير و تفکيک پذيري در دوربين هاي آنالوگ

  است. در اين استاندارد تعداد خطهاي قابل تفکيک عمودي تصوير به عنوان تيوي لاين در

  نظر گرفته ميشود. هر چقدر ميزان TVL در دوربين مدار بسته بيشتر باشد، جزييات تصوير

  را با قدرت بيشتري نمايش خواهد داد، اما نکته در خور توجه اين است که انتقال تصاوير

  در دوربين هاي آنالوگ از طريق استاندارد PAL صورت ميگيرد که بيشترين حد قابل انتقال

  با آن ???TVL است و به همين دليل برترين برندهاي توليد کننده دوربين هاي بسته،

  هيچ دوربيني با کيفيت بيش از ???TVL ندارد.

  اگر نياز به خدمات نصب دوربين مدار بسته تهران داريد با شرکت مهر تجارت تماس بگيريد.

  VGA(وي جي اي)

  اين فرمت به معني رزولوشن ???×??? است و براي دوربين هاي تحت شبکه اي بکار

  ميرود که کيفيت تصاوير در آنها پايين است. در حقيقت اين وضوح تصوير از ???TVL نيز

  کمتر است ورزولوشن مناسبي بحساب نمياد.

  SVGA(اس وي جي اي)

  فرمت SVGA تصاوير را با وضوح ???×??? پيکسل نشان ميدهد که ??? تعداد پيکسل

  هاي عمودي و??? تعداد پيکسلهاي افقي آن است.

  HD(اچ دي)

  فرمت HD تصاوير را با وضوح ????×??? پيکسل نشان ميدهند به اين معنا که ????

  پيکسل به صورت افقي و ??? پيکسل بصورت عمودي قابل مشاهده است که کيفيت

  خوبي است، اين فرمت را HD Ready نيز مي نامند.

  Full HD(فول اچ دي)

  در فرمت Full HD کيفيت بسيار عالي است و کار بر ميتواند تمام جزييات تصوير را به

  سادگي مشاهده کند، در اين فرمت تصوير که با وضوح ????×???? پيکسل نشان ميدهند،

  يعني ???? پيکسل در محور افقي و ???? پيکسل در محور عمودي دارد به اين نوع فرمت

  ???? نيز گفته ميشود که نشان دهنده حداکثر پيکسل هاي تصوير در حالت عمودي است.

  ?K(فور کي)

  تعداد پيکسلهاي فرمت ?K چهار برابر فرمت FULL HD است. رزولوشن ?K اصطلاحي

  عمومي براي دستگاهايي است که صفحه نمايش آنها در محور افقي ???? پيکسل دارند.

  در واقع وضوح تصوير در اين فرمت ????×???? پيکسل است.

  ضبط دوربين مدار بسته در حالت تشخيص حرکت / تکنولوژي NAT چيست؟
  بازدید : 10
  جمعه 22 مرداد 1400 زمان : 9:35

  مراکز فروش تجهيزات آرايشگاهي تهران

  براي ارائه خدمات زيبايي در سالن ، تجهيزات اوليه براي هر سالن در دسترس است. برخي از اين دستگاه ها شامل موارد زير است.

  تجهيزات اداري براي آرايشگري

  لازم است براي ضبط جلسات مشتريان و هماهنگي هاي لازم با آنها ، از دستگاه کارت خوان ، تلفن ، تجهيزات اداري اوليه و ميز تحرير براي محل پذيرش استفاده کنيد. مراکز فروش تجهيزات آرايشگاهي تهران.

  دکوراسيون صندلي و پذيرايي

  با طراحي يک دکوراسيون جذاب براي فضاي نشيمن که متناسب با نماي کلي سالن شما باشد ، مي توانيد مشتريان را به زيبايي سالن جلب کنيد و همچنين مجهز به مبلمان راحت باعث مي شود مشتريان منتظر بمانند تا کتاب بخوانند و چاي بنوشند يا قهوه راحت است.

  اقلام خرده فروشي يا قفسه محصولات

  به راحتي مي توانيد لوازم آرايشي را با قرار دادن آنها روي قفسه نزديک محل پذيرايي تبليغ و بفروشيد. بسته به مدل آرايشگاه خود ، قفسه هاي ديواري ، يک صفحه نمايش رايگان يا يک قفسه در کنار يک ميز مخفي ايجاد کنيد.

  لباس آرايشگاه

  يونيفرم يا پيش بند کشيده مي تواند استايل شما را هماهنگ نگه دارد و لباس هاي روزمره شما را از قرار گرفتن در معرض مواد شيميايي مورد استفاده در دوره هاي زيبايي محافظت کند. همچنين ممکن است لازم باشد تجهيزات محافظتي مانند دستکش لاتکس را در آرايشگاه تهيه کنيد.

  تجهيزات شستشوي آرايشگاه

  براي شستن حوله و لباس آرايشگاه به ماشين لباسشويي و خشک کن نياز است. مراکز فروش تجهيزات آرايشگاهي تهران.

  مدل موهاي کوتاه براي آرايشگران

  مدل موهاي کوتاه براي آرايشگران

  شورت آرايشگري

  تيغه

  مو سوز

  اسپري مو

  قيچي پيتا

  خشک کن دست

  تعدادي شانه و برس

  تجهيزات آرايشگري

  تايمر

  فويل

  شلوارهاي زنانه

  دستکش

  برس رنگ مو

  کاسه براي رنگ مو

  آب ميوه گيري لوله رنگي

  دستمال کاغذي رنگ کنيد

  لوازم جانبي مانيکور و پديکور

  سوهان

  ناخن گير

  ضد عفوني کننده

  لهستاني (بافر)

  عقيم سازي شيشه

  قفسه لاک آرايشگري

  آرايشگري

  شن ل

  حوله

  آينه دستي

  صندلي کودک

  انواع پيش بند آرايشگاه

  تجهيزات آرايشگري براي خانم ها

  تجهيزات آرايشگري

  تجهيزات آرايشگري

  تجهيزات آرايشگري براي زنان شامل دسته هاي مختلفي است ، به عنوان مثال ، مي توان به تجهيزات لازم براي رنگ مو ، اتاق استراحت ، لوازم جانبي کوتاه ، تجهيزات رنگ آميزي مو ، آرايش مو ، آرايش صورت ، مبلمان و مبلمان مغازه و همچنين تجهيزات مانيکور و پديکور اشاره کرد.

  مراکز فروش تجهيزات آرايشگاهي تهران

  تجهيزات مورد نياز براي بخش رنگ مو آرايشگاه

  آرايشگاه مهمترين وسيله اي است که براي بخش رنگ مو در آرايشگاه خود نياز داريد. علاوه بر آرايشگري ، سشوار ايستاده و قفسه هايي براي تنظيم رنگ مو از ديگر ابزارهاي مهم مورد استفاده در رنگ مو در آرايشگاه است. آرايشگري که انتخاب مي کنيد بايد کاملاً راحت باشد و در حين استفاده به گردن و ساير قسمت هاي بدن آسيب نرساند. براي تکميل اين قسمت از آرايشگاه ، همچنين به يک کاسه رنگ مو ، برس رنگ مو ، فويل ، دستکش ، دستمال هاي رنگ آميزي ، رنگ لوله فشار ، کليپس و تايمر نياز داريد.

  تجهيزات لازم براي مانيکور و پديکور

  بخش مانيکور و پديکور يکي از محبوب ترين قسمت هاي هر آرايشگري است. براي اين قسمت از آرايشگاه خود ، به ابزار و تجهيزات مختلفي از جمله صندلي مانيکور ، ميزهاي مانيکور ، صندلي پديکور ، صندلي چرخدار ، صندلي پديکور ، صندلي مشتري ، ضد عفوني کننده ، ضدعفوني کننده شيشه ، صيقل دهنده (بافر) نياز داريد.) ، ماشين اصلاح ، ناخن گير و قفسه نمايش براي لاک ناخن. به ياد داشته باشيد که صندلي که مي خريد استانداردهاي لازم را دارد. زيرا ناخن هاي کار شما قرار است ساعت هاي طولاني روي اين صندلي بنشينند. بنابراين ، طراحي صندلي آرايشگري نبايد به گونه اي باشد که باعث آسيب به بدن شود.

  لوازم ارايشگاه مردانه

  ابزارهاي لازم براي آرايش صورت و مو

  براي اينکه اين قسمت از آرايشگاه با ساير سالن هاي زيبايي متفاوت باشد ، لوازم جانبي را ارائه دهيد که کيفيت عالي دارند. لوازم آرايشي ، صندلي هاي آرايش ، قيچي و پيش بند ، تعدادي شانه و برس ، سشوار ، قيچي پيتا ، فر کننده مو ، اسپري مو و تيغ از جمله ابزار و لوازم مورد نياز قسمت آرايش صورت و مو است.

  مبلمان و اثاثيه آرايشگري

  از جمله وسايلي که مي تواند بر دکوراسيون و رنگ آميزي صحيح سالن زيبايي شما تأثير بگذارد ، مبلمان و لوازم آرايشگري است. همانطور که مي دانيد خدمات تراشيدن بخش عمده اي از خدمات سالن هاي زيبايي را تشکيل مي دهد. بنابراين در انتخاب لوازم جانبي اين قسمت از سالن زيبايي خود دقت کنيد. فضاي بزرگ اين قسمت از سالن زيبايي شما را ملزم به تهيه مبلمان مقرون به صرفه براي اين قسمت از فضاي خود مي کند ، مبلمان خريداري شده بايد با تمام دکوراسيون آرايشگاه شما هماهنگي خوبي داشته باشد. ساير موارد موجود در اين بخش شامل يک نماي کلي است. مراکز فروش تجهيزات آرايشگاهي تهران.

  CMS دوربين مدار بسته / شبکه بي سيم آنالوگ و ديجيتال
  بازدید : 5
  سه شنبه 12 مرداد 1400 زمان : 22:51

  دوربين هاي مداربسته آنالوگ هايک ويژن

  دوربين هاي بولت DIS

  • DS-2CE1512P-IR |article|87>
  • DS-2CE1582P-IR
  • DS-2CE15C2P-IR
  • DS-2CE1682P-IT1
  • DS-2CE1682P-IT3
  • DS-2CE16C2P-IT3
  • DS-2CE1582P-VFIR3
  • DS-2CE56C2P-IT1

  دوربين هاي دام DIS

  • DS-2CE5512P-IRP
  • DS-2CE5582P-IRP
  • DS-2CE55C2P-IRP
  • DS-2CE5582P-IR
  • DS-2CE55C2P-IR
  • DS-2CE5512P-IR
  • DS-2CE5682P-IT1
  • DS-2CE5682P-IT3
  • DS-2CE56C2P-IT3
  • DS-2CE5582P-VF
  • DS-2CE5582P-VFIR3

  دوربين هاي باکس CCD

  • DS-2CC1112P
  • DS-2CC1172P
  • DS-2CC1192P
  • DS-2CC11A2P
  • DS-2CC1181P
  • DS-2CC1193P-A
  • DS-2CC1195P-A
  • DS-2CC1197P-A
  • DS-2CC11A1P
  • DS-2CC11A3P-A
  • DS-2CC11A7P-A
  • DS-2CC11A8P-A

  دوربين هاي بولت CCD

  • DS-2CC11A2P-IR3
  • DS-2CC11A2P-IR5
  • DS-2CC11A2P-IRA
  • DS-2CC11A1P-VFIR
  • DS-2CC11A5P-VFIR
  • DS-2CC11A7P-VFIR
  • DS-2CC1281P-VFIR3

  دوربين هاي دام CCD

  چگونه با استفاده از گوشي اندرويد يک دوربين مخفي را پيدا کنيم؟

  دوربينهاي مداربسته بولت هايک ويژن (Hikvision)
  بازدید : 13
  يکشنبه 10 مرداد 1400 زمان : 17:21

  قيمت گوشي در سايت هاکان موبايل

  همانطور که همه ما مي دانيم، قيمت تلفن هاي هوشمند چنان در زندگي ما تأثير گذاشته اند که به بخشي اساسي از زندگي ما تبديل شده اند. تلفن هاي هوشمند و قيمت گوشي موبايل اکنون به اندازه رايانه هاي شخصي و لپ تاپ هاي بزرگ توانايي دارند. آن ها حتي مي توانند عکس ها و فيلم هاي خوبي بگيرند و به همين دليل انتخاب يک تلفن هوشمند با قيمت گوشي خوب ضروري است، چرا که مي تواند کارها را سريع و روان انجام دهد و حتي گاه به گاه عکس بگيريد و فيلم ضبط کنيد. البته تعداد زيادي تلفن هوشمند براي انتخاب وجود دارد که اگر به دنبال يک تلفن هوشمند مناسب براي خودتان هستيد، بسيار راحت گيج کننده مي شود.

  b1_mtso.jpg

  نکاتي براي خريد گوشي با قيمت موبايل ارزان

  زماني که مي خواهيد يک گوشي هوشمند براي خودتان خريداري کنيد، بايد به برخي از ويژگي هاي اساسي آن توجه کنيد. مواردي که هنگام خريد تلفن هوشمند بايد به آن ها توجه کنيد، عبارت است از؛

  • پلتفرم
  • پردازنده
  • رم
  • صفحه نمايش
  • اندازه گوشي
  • دوربين
  • حافظه داخلي و فضاي ذخيره سازي
  • توان باتري
  • امکانات ارتباطي

  درباره پلتفرم (سيستم عامل) ها

  در زمان خريد، بايد بدانيد که به عنوان مثال مي خواهيد گوشي شما از کدام پلتفرم اندرويد يا ios پشتيباني کند. گوشي هاي هوشمند اپل يا همان آيفون ها، سيستم عامل ios داشته و اغلب گوشي هاي ديگر چون گوشي هاي سامسونگ، شيائومي و ...، پلتفرم اندرويد را پشتيباني مي کنند. بستر هاي نرم افزاري رابطي است که به ما در تعامل با تلفن هوشمند کمک مي کند. شما مي توانيد آن را به عنوان يک محيط تصور کنيد که ما براي استفاده از تلفن هوشمند خود روي صفحه نمايش آن را لمس مي کنيم. دو پلتفرم عمده معرفي شده، سهم بالايي در ميان گوشي هاي خريداري شده توسط کاربران تلفن هاي هوشمند دارند.

  اگر دوست داريد دستگاه خود را سفارشي کنيد، بايد به سراغ Android برويد. اما، اگر به دنبال يک سيستم عامل ساده و در عين حال قدرتمند هستيد، به دنبال يک دستگاه ios يا همان گوشي هاي آيفون برويد. يکي ديگر از دلايل مراجعه به آيفون اين است که از 5 سال بروزرساني نرم افزاري و امنيتي اپل پشتيباني مي کنند. بنابراين، اگر به نرم افزار و به روزرساني هاي امنيتي اهميت مي دهيد، به غير از گوشي هاي iPhone Apple براي پشتيباني طولاني مدت تلفن ديگري وجود ندارد. با اين حال، بزرگترين ويژگي آيفون گران بودن آن است. اگر مشکل بودجه داريد، بايد به دنبال دستگاه اندرويدي باشيد. در ادامه بيشتر درباره خريد گوشي هاي آيفون، سامسونگ، شيائومي و ... صحبت خواهيم کرد.

  درباره پردازنده

  پردازنده گوشي هوشمند شما که به چيپست يا SoC نيز معروف است، مولفه اي است که همه اتفاقات تلفن هوشمند شما را کنترل کرده و عملکرد صحيح آن را تضمين مي کند. در واقع پردازنده به عنوان مغز گوشي هاي هوشمند عمل مي کند. پردازنده ها، همه کارهايي را که در گوشي هاي هوشمند انجام مي دهيم با سرعت يک چشم برهم زدن پردازش مي کنند. اين بخش، تک تک وظايف را خيلي سريع و کارآمد انجام مي دهد بنابراين، انتخاب پردازنده خوب مهم است. برخي از انواع محبوب پردازنده ها، Qualcomm Snapdragon ، Apple Bionic ، MediaTek Helio و Samsung Exynos هستند.

  اگر از تلفن خود فقط براي تماس، پيام کوتاه، رسانه هاي اجتماعي يا تماشاي فيلم استفاده مي کنيد، توان پردازنده چندان مسئله مهمي براي شما نخواهد بود. اما، اگر شما يک کاربر با عملکردهاي قدرتمند هستيد يا حتي اگر دوست داريد زياد به بازي بپردازيد، پس بايد يک تلفن هوشمند با پردازنده هاي ميان رده يا رده بالا از کوالکام (در گوشي هاي اندرويدي) خريداري کنيد. پردازنده هاي ميان رده شامل سري Snapdragon 700 و پردازنده هاي سطح بالا شامل سري 800 Snapdragon هستند. پردازنده هاي Snapdragon در مورد تلفن هاي هوشمند اندرويدي بهترين عملکرد را دارند. اما، اگر مي خواهيد آيفون بخريد و يک پردازنده قوي داشته باشيد، بايد به دنبال پردازنده A12 Bionic يا بالاتر باشيد.

  انتخاب رم (RAM)

  رم در اصل به معني حافظه دسترسي رندوم (Random Access Memory) است. RAM حافظه ذخيره سازي است که به برنامه هاي در حال اجرا روي صفحه يا پس زمينه دسترسي حافظه موقت را مي دهد. رم لازم است تا داده ها را در تلفن هوشمند به عنوان برنامه کاربردي نگه دارد. بسياري از برنامه ها مانند فيس بوک، توييتر، يوتيوب و غيره در پس زمينه اجرا مي شوند. آن ها فقط براي ارائه ويژگي هايي مانند ارسال اعلان حتي درصورت عدم استفاده از تلفن خود، بايد در پس زمينه اجرا شوند.

  اگر از تلفن خود براي کارهاي معمول مانند مرور وب و تماشاي فيلم استفاده مي کنيد، 3/4 گيگابايت RAM بيش از حد کافي است. اما، اگر شما يک کاربر قدرتمند و يا يک گيمر حرفه اي هستيد، حداقل 6 گيگابايت رم يا بيشتر توصيه مي شود.

  اندازه گوشي

  هر سال گوشي هاي هوشمند بزرگ و بزرگتر مي شوند. با اين حال، داشتن يک تلفن بزرگتر هميشه بهتر نيست. کار با تلفن هاي هوشمند بزرگ بسيار ناخوشايند و آزار دهنده است. کار با يک دست با دستگاه هاي بزرگتر از 6 اينچ غيرممکن است.

  توجه به نمايشگر

  صفحه نمايش گوشي هوشمند يکي از مهم ترين ويژگي هايي است که در زمان خريد گوشي بايد به آن توجه شود. ما مي توانيم از طريق لمس صفحه نمايش خود به تلفن هوشمند ورودي بدهيم. به همين دليل معمولاً از صفحه نمايش گوشي هوشمند به عنوان صفحه لمسي ياد مي شود. اين دستگاه همچنين يک دستگاه خروجي است زيرا اطلاعات را به صورت تصويري در صفحه شما نمايش مي دهد.

  توصيه ما براي نوع صفحه نمايش، يک نمايشگر IPS-LCD يا AMOLED خواهد بود. هر دو صفحه نمايش در واقع بسيار خوب هستند. با اين حال، AMOLED از نظر رنگ و روشنايي نسبت به LCD برتر است. نکته ديگري که بايد به آن توجه کنيد، وضوح صفحه است. مطمئن شويد که يک گوشي هوشمند با وضوح Full HD (FHD) ، FHD+ و Quad HD (QHD) خريداري کرده ايد.

  دوربين در گوشي هاي هوشمند

  يک دوربين در گوشي هاي هوشمند يک (يا چند) ماژول کوچک در پشت و جلوي گوشي هاي هوشمند است که قابليت ضبط و ثبت عکس ها و فيلم ها را فراهم مي کند. برخي از افراد تصور مي کنند که مگاپيکسل بيشتر و دوربين هاي بيشتر منجر به عکس هاي بهتر مي شوند، اما هميشه براي يک گوشي هوشمند اينگونه نيست.

  حافظه داخلي گوشي

  حافظه داخلي گوشي، محيط ذخيره سازي است که داده ها را به طور دائم در دستگاه هاي الکترونيکي ذخيره مي کند. تقريباً هرچيزي که روي تلفن خود ذخيره مي کنيم فضاي ذخيره سازي را اشغال مي کند. بنابراين مهم است که گوشي هوشمندي را انتخاب کنيد که فضاي ذخيره سازي کافي داشته باشد. به طور معمول، 32 گيگابايت فضاي ذخيره سازي براي شخصي که کارهاي عادي را انجام مي دهد کافي است. بنابراين، به نظر ما، يک تلفن هوشمند بايد حداقل 32 گيگابايت فضاي ذخيره سازي داشته باشد.

  توان باتري

  باتري سلولي است که تلفن هوشمند شما را روشن مي کند. باتري در داخل هر تلفن موجود است و اکثر تلفن هاي هوشمند اکنون اين روزها امکان حذف يا ارتقا باتري به راحتي را ندارند. اين روزها تلفن هاي هوشمند مي توانند به راحتي براي 6 تا 10 ساعت استفاده مداوم دوام بياورند. بنابراين، براي اطمينان از اينکه نيازي به شارژ مجدد و مکرر تلفن خود نداريد، تلفني با توان باتري حداقل 4000 ميلي آمپر ساعت يا بيشتر بخريد.

  امکانات ارتباطي

  آخرين مورد از مواردي که پيش از خريد گوشي هوشمند بايد به آن توجه کنيد، امکانات ارتباطي دستگاه است. همانطور که ممکن است بسياري از شما بدانيد، برخي از تلفن هاي هوشمند از ويژگي هاي 5G برخوردار هستند. تلفن هاي داراي قابليت 5G سرعت بهتري را نسبت به تلفن هاي 4G ارائه مي دهند و اين مي تواند براي گيمرهاي تلفن همراه مفيد باشد. اين ها تمام مواردي است که اگر قصد خريد گوشي هوشمند را داريد بايد بدانيد.

  قيمت گوشي سامسونگ

  گوشي هاي سامسونگ، يکي از محبوب ترين توليد کنندگان گوشي در بين کاربران تلفن هاي هوشمند است. اين تلفن ها از سيستم عامل اندرويد پشتيباني کرده و در انواع مختلف با کارکردهاي متنوع، در دسترس هستند. براي خريد گوشي سامسونگ نيز بايد تمام موارد گفته شده در بالا مانند توان پردازنده، توان باتري، نوع و کيفيت نمايشگر، ظرفيت حافظه و ... را با توجه به نياز خود در نظر بگيريد. براي اطلاعات بيشتر از قيمت انواع گوشي سامسونگ، مي توانيد مقاله قيمت گوشي سامسونگ از هاکان موبايل را مطالعه کرده و با ديد بازتري خريد خود را انجام دهيد.

  هاکان موبايل به عنوان يکي از بزرگ ترين فروشگاه هاي اينترنتي موبايل ايران ، انواع گوشي هاي سامسونگ را با قيمت بسيار مناسب در سبد کالا خود قرار داده است. اگر قصد خريد گوشي هاي اين برند را داريد ، مي توانيد با ثبت سفارش خود در سايت هاکان موبايل از مزايا خريد با قيمت مناسب ، دريافت درب منزل و ارسال سريع کالا بهره مند شويد. همچنين مي توانيد با مشاورين هاکان موبايل تماس حاصل نموده تا راهنمايي هاي لازم در مورد محصولات را به صورت رايگان دريافت نماييد و خريد مطمئن تري داشته باشيد.

  قيمت گوشي شيائومي

  شرکت شيائومي، تنها چند سالي است که در زمينه توليد گوشي هاي هوشمند فعاليت خود را آغاز کرده اما در همين مدت کوتاه، توانست توجه طيف زيادي از کاربران تلفن هاي هوشمند را جلب کند. محصولات اين کمپاني گستره وسيعي از گوشي هاي ميان رده تا رده بالا را در بر گرفته و با ارائه قابليت هاي عالي در کنار قيمت مناسب، بيشتر شناخته شده اند. با توجه به تنوع بالا در ميان محصولات شيائومي، انتخاب يکي از گوشي هاي آن اصلاً کار ساده اي نبوده و بايد اطلاعات کافي درباره ويژگي هاي هر يک داشته باشيد. براي انتخاب بهتر، مي توانيد مقاله قيمت گوشي شيائومي را در هاکان موبايل مطالعه کنيد.

  قيمت گوشي هاي Xiaomi در بازار ايران متفاوت مي باشد و نمي توان قيمت دقيق و مشخصي را براي آن ها تعيين کرد. اگر قصد خريد گوشي شيائومي را داريد و مي خواهيد هميشه از آخرين قيمت گوشي شيائومي اطلاع پيدا کنيد مي توانيد به فروشگاه اينترنتي هاکان موبايل مراجعه نماييد. فروشگاه هاکان موبايل اين امکان را براي کاربران فراهم آورده است تا هميشه از قيمت هاي به روز شده اطلاع پيدا کنند.

  https://hakanmobile.com/product-category/xiaomi-mobile/

  نتيجه کلي براي قيمت گوشي

  يکي از بزرگترين نکات قابل بحث در هنگام خريد گوشي هوشمند و بررسي قيمت گوشي موبايل اين است که مشخصات تلفن همراه را بررسي کنيد تا ببينيد آيا اين مورد نياز ما را برآورده مي کند يا خير. اگر نمي دانيد بايد چه نکاتي را بررسي کنيد، مطالعه اين مقاله مي تواند به شما کمک کند. با مطالعه اين مقاله همچنين مي توانيد درباره هر يک از مشخصات اصلي ذکر شده در مقالات تخصصي موبايل، بيشتر بدانيد. اگر قصد خريد گوشي هوشمند از برندهاي مختلف را داريد، مي توانيد به وب سايت هاکان موبايل براي قيمت گوشي (hakanmobile.com) مراجعه کنيد.

  تلفن تماس با مشاورين: +982166723298

  آدرس: تهران - خيابان حافظ- زير پل حافظ -جنب کوچه زرتشتيان - پلاک 351 - طبقه اول - واحد 1 غربي

  ايميل هاکان موبايل: info@hakanmobile.com

  منبع:

  https://q.utoronto.ca/eportfolios/6788/Phone_prices_on_Hakan_Mobile_site

  نکاتي براي خريد گوشي با قيمت موبايل ارزان
  بازدید : 8
  پنجشنبه 31 تير 1400 زمان : 18:50

  PoC يا آداپتور : روشي در تامين انرژي الکتريکي دوربين مدار بسته آنالوگ HD

  يکي از بهترين مزيتهاي نصب دوربين مداربسته تحت شبکه (IP) داشتن قابليت PoE و عدم نياز به کابل کشي مجزاي برق است. بجاي استفاده از يک کابل مجزا براي انتقال داده ها و کابلي ديگر براي تامين انرژي الکتريکي، يک کابل بتنهايي مي تواند هر دو کار را انجام دهد.

  اخيرا در تکنولوژي آنالوگ HD (Analog HD) مواضع رقابتي جالبي در برابر تکنولوژي IP يا همان تجهيزات نظارت تصويري تحت شبکه گرفته شده است. يکي از کمبودها که علاوه بر آنالوگ HD در آنالوگ SD نيز وجود داشت قابليت PoC يا تامين انرژي الکتريکي از طريق کابل کواکسيال است(در رقابت با PoE در تجهيزات تحت شبکه).

  مرور اجمالي

  گزارشهايي از چين به گوش مي رسد که نشان مي دهد شرکت Hikvision(هايک ويژن) در حال کار بر روي دوربينهاي مداربسته و رکوردرهايي است که بتوانند PoC را پشتيباني کنند. هايک ويژن در آمريکا تاييد کرده است که بزودي محصولاتي از اين دست ارائه خواهد کرد اما جدول زماني خاصي را تعيين نکرده است. از طرفي شرکت Techpoint که خودش ابداعگر تکنولوژي TVI است نيز تاييد کرده است که در حال کار بر روي طرحي بنيادي و اساسي براي قابليت PoC است. درواقع بيشتر بدنبال راهکاري هستند که تمام تجهيزات مجزاي سيستم نظارت تصويري را تحت پشتيباني يکپارچه چيپستهاي توليدي خود درآورد.

  مزيتها

  استفاده از PoC يا تامين انرژي الکتريکي از طريق کابل کواکسيال، براي نصب و راه اندازي سيستمهاي نظارت تصويري جديد بسيار سودمند خواهد بود. برعکس، در سيستمهاي آنالوگ SD که در حال حاظر از قابليتي مشابه برخوردارند اين قابليت مزيتي بحساب نمي آيد.

  با PoC کابلهاي سيامي (Siamese) يا همان کابلهاي داده و انتقال برق که در يک غلاف همانند تصوير زير توليد مي شوند مي توانند براحتي با کابلهاي ساده RG59 جايگزين شده و بجاي استفاده از کابل سنگين و زوجي Siamese مي توان از همان کابلهاي رايج کواکسيال استفاده کرد.

  با اينکار عملا نياز به استفاده از آداپتورهاي تامين انرژي برق وجود ندارد و ميتواند هزينه و زمان راه اندازي دوربين مدار بسته را کاهش دهد. تقريبا با حسابي سرانگشتي شايد بشود گفت براي نصب هر دوربين مداربسته نزديک به 75 هزار تومان صرفه جويي هزينه بهمراه خواهد داشت. محاسبه را بر اين اساس انجام دهيد که مثلا در سيستم نظارت تصويري با 16 دوربين مداربسته و 600 متر کابل کواکسيال(هر دوربين ميانگين 25 تا 30 متر) سر و کار داريد و در اين پروژه مي توان تا حدود يک ميليون تومان هزينه ها را کاهش داد. البته بايد اين را هم در خاطر داشته باشيد که تجهيزات PoC چقدر مي تواند هزينه داشته باشند.

  در مورد کابل بايد گفت که حذف زوج سيمهاي برق Siamese مي تواند صرفه جويي خوبي بهمراه داشته باشد و براي يک رول 333 متري سيم کواکسيال چيزي در حدود 400 هزارتومان از هزينه ها کاهش مي يابد و کابل RG59 براي اين کار با قيمتي در حدود 300 هزارتومان براحتي قابل استفاده خواهد بود. براي کاري که مثلا به 600 متر کابل نياز داشته باشد استفاده از PoC تنها براي کابلها 200 تا 250 هزار تومان صرفه جويي به همراه دارد.

  آداپتور 12-24 VDC هم هزينه جدايي در سيستم PoC خواهد اشت. در يک سيستم نظارت تصويري 16 کانال هزينه تامين انرژي از طريق خريد آداپتور چيزي در حدود 450 هزار تومان خواهد بود و با هزينه هاي نصب و ... مي تواند 300 هزارتومان ديگر خرج داشته باشد. اين قيمتها و هزينه ها در صورتي که از يک رکوردر با قابليت PoC داخلي استفاده کنيد کاهش خواهد يافت و مانند روش استفاده از سويچ PoE مي تواند بصرفه باشد.

  نکته ديگر اين است که کابل RG59 بايد با اتصالات BNC براي هر يک از تجهيزات آماده شود و هزينه سرباري ندارد و دقيقا عين همان کاري است که امروزه رايج است. کل زمان راه اندازي براي مثلا نصب 32 اتصال شايد بيش از چند ساعت وقت نخواهد.

  براي نصاب دوربين مداربسته اين ويژگي بسيار سودمند است اما انتظار مي رود که علت اصلي استفاده از تجهيزات و دوربين مدار بسته آنالوگ HD بازهم بدون توجه به اين قابليت به هزينه و قيمت پايين سيستم نظارت تصويري آنالوگ و پيچيدگي کم آن برگردد. حتي در حال حاضر بدون وجود اين قابليت هنوز هم دوربينهاي مداربسته آنالوگ و آنالوگ HD راهکار ارزانقيمت تر بحساب مي آيند.

  در هر صورت منافع بيشتري در استفاده از تکنولوژي IP وجود دارد که شايد يکي از علتها وجود قابليت PoE باشد که با ايجاد مزيتي رقابتي معادل آن در تکنولوژي آنالوگ HD عملا اين فاصله بين دوربين مداربسته تحت شبکه با دوربين مداربسته آنالوگ HD کاهش مي يابد.

  بطور کلي اما و اگرهاي اين موضوع بسيار است ولي مي تواند در صورت تحقق قدم بلندي رو به جلو در جايگاه رقابتي دوربين مدار بسته آنالوگ HD بحساب آيد.

  1. خريد دوربين مدار بسته
  2. نصب دوربين مداربسته
  3. هايک ويژن
  4. دوربين مداربسته هايک ويژن
  5. دوربين مدار بسته هايک ويژن
  6. دوربين مدار بسته
  7. قيمت دوربين مدار بسته
  8. خريد دوربين مدار بسته

  انتخاب بين NVR و VMS : براي سيستم نظارت تصويري شما کدام انتخاب بهتري است؟
  بازدید : 14
  سه شنبه 22 تير 1400 زمان : 0:33

  ايران از منافع ملت افغانستان دفاع مي کند / آموزش بدون مانع شهروندان افغانستان در ايران

  به گزارش گروه پارلماني خبرگزاري تسنيم ، امير گل شاهين ، رئيس کميته فرهنگي پارلمان افغانستان بعد از ظهر شنبه (? جولاي) با وحيد جلال زاده ، رئيس کميته امنيت ملي و سياست خارجي پارلمان ديدار کرد.

  در ابتداي اين نشست ، جلال زاده ضمن تأکيد بر بسياري از اشتراکات دو کشور از جمله روابط عميق فرهنگي و روابط خوب بين دو ملت ، اظهار داشت: جمهوري اسلامي ايران و افغانستان داراي مشترکات فرهنگي ، مذهبي ، تاريخي و زباني هستند . . ما از بسترهاي موجود براي اجماع و بالا بردن سطح همکاري بين دو کشور استقبال مي کنيم.

  وي همچنين بر تمايل مجلس شوراي اسلامي براي افزايش تعداد و سطح مشاوره بين کميته هاي پارلمان هاي دو کشور ، از جمله کميته فرهنگي ، به منظور تبادل تجارب در زمينه هاي قانونگذاري ، گسترش فرهنگ و روابط اجتماعي.

  رئيس کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي با اشاره به حضور تعداد قابل توجهي از اتباع افغانستان در ايران افزود: جمهوري اسلامي ايران شرايط برابر زندگي را براي شهروندان افغانستان و هم اکنون دانشجويان افغان در مراکز علمي ارائه داده است. “و تحصيلات را بخوانيد.

  نماينده مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي در بخشي ديگر از سخنان خود با اشاره به تحولات اخير در افغانستان گفت: “جمهوري اسلامي ايران همانطور که مقام معظم رهبري فرمودند از منافع مردم افغانستان دفاع مي کند و هميشه در کنار آنها در مسير صلح و ثبات پايدار بايستيد. “

  وي همچنين خط مشي اصلي جمهوري اسلامي ايران را با هدف حمايت از روند صلح و مذاکرات بين افغانستان بدون مداخله خارجي مورد تأکيد قرار داد.

  پس از جلسه رئيس کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي گفت که حضور نيروهاي خارجي در منطقه باعث گسترش ناامني شده است.

  ايران به دولت و مردم افغانستان کمک خواهد کرد تا صلح و ثبات را برقرار کنند

  امير گل شاهين ، رئيس کميته فرهنگي پارلمان افغانستان با اشاره به سابقه همکاري دو کشور گفت که اشتراکات مذهبي ، تاريخي ، مذهبي ، فرهنگي و سرزميني بين دو کشور باعث تقويت روابط افغانستان و ايران در سراسر تاريخ.

  وي همچنين با تشکر از حمايت رهبر و حمايت جمهوري اسلامي ايران از دولت و ملت افغانستان ، افزود: ما کمک هاي جمهوري اسلامي ايران را در روزهاي سخت هرگز فراموش نخواهيم کرد.

  رئيس کميته فرهنگي پارلمان افغانستان در بخشي ديگر از سخنان خود با اشاره به تحولات در افغانستان گفت: افغانستان متعلق به همه گروه ها و احزاب افغانستان است و استفاده از خشونت توسط هر جرياني به ضرر مردم افغانستان است. . ما انتظار داريم جمهوري اسلامي ايران به عنوان يک کشور با نفوذ در منطقه ، به دولت و مردم قانوني افغانستان در برقراري صلح و ثبات در افغانستان کمک کند.

  منابع

  https://afzoonehkhabar.ir

  https://akhbar-best.ir

  https://anzalkhabar.ir

  https://arvandkhabar.ir

  https://asoodehkhabar.ir

  https://behhnews.ir

  https://behimo.ir

  https://behradkhabar24.ir

  https://behseo7.ir

  https://benikhabar.ir

  https://bestnews20.ir

  https://big24khabar.ir

  https://bobkhabar.ir

  https://fastestnews.ir

  https://favseo.ir

  https://ganjelearn.ir

  https://goalkhabar.ir

  https://hamoonkhabar.ir

  https://hanikhabar.ir

  https://healthbartar.ir

  https://kavehkhabar.ir

  https://magimo.ir

  https://meloakhbar.ir

  https://modernkhabar.ir

  https://mosimag.ir

  https://mozhekhabar.ir

  https://nicekhabar.ir

  https://niiaznews.ir

  https://nilofilm.ir

  https://nobkhabar.ir

  https://onekhabar.ir

  https://pedar100news.ir

  https://rahenoandishe.ir

  https://rashedkhabar.ir

  https://realimo.ir

  https://redkhabar.ir

  https://rezkhabar.ir

  https://sahelekhabar.ir

  https://sepmag.ir

  https://speedakhbar.ir

  https://techbest100.ir

  https://technologykhabar.ir

  https://vipkhabar24.ir

  https://webishotak24.ir

  PoC يا آداپتور : روشي در تامين انرژي الکتريکي دوربين مدار بسته آنالوگ HD
  بازدید : 27
  پنجشنبه 17 تير 1400 زمان : 16:55

  صفر تا 100 آنچه بايد درباره انواع گوشت کوب برقي بدانيد؟

  اگر قصد خريد بهترين مارک گوشت کوب برقي را داريد ما در اينجا انواع گوشت کوب برقي مولينکس، فلر و پارس خزر را با يکديگر بررسي خواهيم کرد و به تمامي سوالات شما درباره بهترين مارک، گوشتکوب برقي، طرز استفاده، کارايي و قدرت آن جواب خواهيم داد.

  g2_a4q.jpg

  صراط: گوشتکوب برقي ها امروزه در مدل ها و مارک هاي بسيار متنوعي در بازار وجود دارد که دانستن نکات مهم در انتخاب و خريد آن حائز اهميت است از همين رو پيش از آنکه به بررسي برندها، طرز استفاده و بسياري از سوال هاي ديگر شما راجع به اين محصول پرکاربرد پاسخ بدهيم در ابتدا بايد بدانيد که انواع گوشت کوب برقي فلر، مولينکس و پارس خزر به دو دسته اصلي تقسيم مي شود.

  تک کاره: همان طور که از نامش نيز پيداست اين دسته از محصولات تنها داراي يک عملکرد مي باشند و فاقد لوازم جانبي و يا قابليت هاي کاربري ديگر است، البته لازم به ذکر است که در برخي از مدل هاي گوشتکوب برقي تک کاره شما يک ليوان مدرج را در اختيار خواهيد داشت که اين امکان را براي شما فراهم مي‌ سازد تا از آن براي آماده سازي و ترکيب مواد غذايي خود استفاده کنيد.

  چند کاره: اين دسته از محصولات مي توانند چند عملکرد را تنها در يک دستگاه براي شما فراهم کنند شما در انواع گوشت کوب برقي مولينکس، گوشت کوب برقي پارس خزر، گوشت کوب برقي فلر و مارک هاي متنوع ديگر نيز مي توانيد بر اساس نياز خود مدلي را انتخاب کنيد که بتواند کار يک خردکن، رنده، همزن، رب ساز، پوره کن و غيره را در اختيار شما بگذارد و همان طور که از نامش پيداست گوشت کوب برقي چند کاره يا همه کاره محسوب مي ‌شود و مي ‌تواند با تنوع در کارايي به شما در تهيه تنوع بيشتري از مواد غذايي کمک کنند.

  گوشت کوب برقي تک کاره يا چندکاره؟

  اگر قصد خريد اين محصول را داريد حتما براي شما نيز اين سوال مطرح مي شود که بهتر است يک مدل تک کاره و يا چندکاره را انتخاب کنيد؟ در جواب اين سوال بايد بگوييم يک کاره و يا چند کاره بودن دستگاه تاثيري بر کيفيت آن ندارد و اين موضوع کاملا بستگي به نياز شما دارد اگر به طور مثال همزن و يا خردکن در منزل خود نداريد ما به شما پيشنهاد مي کنيم يک مدل چند کاره را براي خود انتخاب کنيد، اما چيزي که در زمان خريد بايد به اين موضوع دقت کنيد که شما به آساني بتوانيد سري هاي آن را عوض کنيد و توجه داشته باشيد که هرچه تعداد عملکرد گوشت کوب برقي شما بيشتر باشد مسلما سري و لوازم جانبي آن نيز بيشتر بوده و فضاي بيشتري را اشغال مي کند و شما هزينه بيشتري را براي خريد آن بايد صرف کنيد در صورتي که ممکن است برخي از کارايي هاي آن براي شما استفاده چنداني نداشته باشد.

  در ادامه اين متن شما پاسخ سوالات زير را دريافت خواهيد نمود:

  • بهترين مارک گوشت کوب برقي کدام برند است؟
  • گوشت کوب برقي چند وات خوبه؟
  • کارايي و طرز استفاده از گوشتکوب برقي و اينکه به زباني ساده تر گوشت کوب برقي چيکار ميکنه؟
  • غذاساز بهتره يا گوشت کوب برقي؟

  گوشت کوب برقي چه مارکي خوبه؟

  انتخاب هر دستگاهي از مارکي معتبر مسلما مي ‌تواند يکي از ارکان مهم در زمان خريد محسوب شود، اگر بخواهيم به شما از بهترين مارک گوشتکوب برقي خارجي و ايراني بگوييم، مي‌ توانيم به ترتيب در ميان تنوع برندهايي که در بازار وجود دارد به گوشت کوب برقي فلر، گوشت کوب برقي مولينکس به عنوان برندهاي خارجي و به گوشت کوب برقي پارس خزر به عنوان يک برند ايراني اشاره کنيم، اين سه برند معتبر با داشتن کيفيت بالا در ساخت، تنوع مدل‌، قيمت هاي مناسب و داشتن خدمات پس از فروش در ايران جايگاه بسيار ويژه‌ اي را در بازار کشورما دارا هستند.

  شايد در ابتدا ساختار کلي اين دستگاه ساده به نظر برسد اما آيتم هاي بسياري (همچون وزن، جنس تيغه ها، تنظيمات سرعت، خوش دست بودن، قدرت چرخش، توان موتور، لرزش کم و غيره) به بالا بردن سطح کيفيت عملکرد در طول عمر دستگاه حائز اهميت است، مواردي که در برندهاي معتبر به صورت دقيق تري بدان توجه شده است، به همين منظور پيشنهاد مي کنيم براي خريد اين دستگاه پرکاربرد و حرفه اي حتماً به سراغ برندهاي معتبر برويد و اگر ما از اين سه برند به عنوان بهترين مارک ها در بازار نام مي بريم اين بدان معني نمي باشد که مارک هاي ديگر الزاما خوب نيستند، بلکه که اگر شما يکي از مدل ها را در ميان برندهاي گوشت کوب برقي فلر، گوشت کوب برقي مولينکس، بوش و گوشت کوب برقي پارس خزر را انتخاب کنيد علاوه بر کيفيت ساخت و عملکرد باکيفيت، توازن منطقي قيمت و کارايي اين امکان را به شما مي دهد تا خدمات و قطعات اصلي کالايتان را پس از خريد بسيار ساده تر در ايران در دسترس و اختيار داشته باشيد، چراکه مسلماً اگر به کوچک ترين ايتمي در ايران احتياج داشته باشيد و نتوانيد آن را تهيه کنيد، دستگاه شما حتي اگر از بهترين مارک دنيا باشد و مشکلي براي آن پيش آيد امکان استفاده آن را برايتان سلب خواهد شد.

  گوشت کوب برقي چند وات خوبه؟

  اين دسته از کالاها عمدتاً قدرت موتوري از 350 وات به بالا دارند و شما براي انتخاب آنکه بدانيد قدرت موتور چند وات اين دستگاه را بايد انتخاب کنيد، در وهله اول توجه فرماييد که اگر مدل دستگاه خود را از ميان مارک هاي معتبري همچون گوشت کوب برقي فلر، گوشت کوب برقي مولينکس و گوشت کوب برقي پارس خزر انتخاب کنيد مسلماً قدرت موتور آنها به گونه اي مهندسي تعيين شده است که مي تواند با توجه به ساختار طراحي اش کارايي لازم را با کيفيتي منطقي در اختيارتان بگذارد و به طور قطع هرچه توان آن بيشتر باشد مواد سخت تر را آسان تر مي تواند هم بزند و فشار کمتري به موتور دستگاه وارد مي شود و همين موضوع مي تواند در طول عمر آن تاثير زيادي داشته باشد.

  اما به اين نکته نيز توجه کنيد که در مدل هاي تک کاره الزام بالا بودن قدرت وات موتور به نسبت مدل هاي چندکاره کمتر است به زباني ساده تر اگر به دنبال انتخاب مدلي چند کاره مي گرديد در صورتيکه هزينه در نظر گرفته شما، اين امکان را فراهم مي نمايد تا قدرت موتور دستگاهتان را بالاتر انتخاب کنيد، حتماً اين کار را انجام دهيد؛ دليل اين پيشنهاد هم اين است که وقتي شما به عنوان مثال از همزن، خردکن دستگاه نيز استفاده مي کنيد، تعداد بارهاي روشن کردن دستگاه و همچنين نوع کارايي ها افزايش مي بايد و براي ماندگارتر ماندن قدرت موتور و اينکه فشار کمتري به دستگاه وارد شود انتخاب با وات بالاتر به نسبت اولويت دارد.

  نکته در بسياري از برندهاي گوشتکوب برقي تقلبي (غيراصلي) و متفرقه، دستگاه شما قدرت موتوري کاملاً اسمي دارد، در صورتي که در برندهاي معتبر شما اگر قدرت موتور 350 وات يا 800 وات را در اختيار داشته باشيد قطعاً تا همان ميزان قدرت ذکر شده و قدرتي واقعي را در اختيار خواهيد داشت، ساده ‌تر بگوييم در بسياري از موارد يک دستگاه 500 وات در برندهاي معتبري همچون؛ گوشت کوب برقي فلر مولينکس، بوش و يا پارس خزر قدرتي بسيار بيشتر از 500 وات برندهاي متفرقه دارد پس ذهن خود را به نسبت اعداد اسمي هوشيار کنيد.

  کارايي گوشت کوب برقي چيست؟

  در هنگام خريد اين دستگاه مسلما به اينکه گوشت کوب برقي چي کار مي کنه و براي چه استفاده مي شود فکرخواهيد کرد، براي درک بهتر مي ‌توانيم با مثال هاي به شرح زير همراه شما باشيم تا شما عزيزان بتوانيد با دانستن قابليت و کاربردهاي اين محصول، انتخاب راحت تري داشته باشيد. لازم به ذکر است فرقي نمي کند که شما گوشت کوب برقي مولينکس، گوشت کوب برقي فلر، بوش و يا گوشت کوب برقي پارس خزر را انتخاب کنيد چراکه عملکردي کاملاً يکسان را در اختيار خواهيد داشت (برخي از ويژگي ها به عنوان مثال همچون رنده به اين مورد برمي ‌گردد که شما يک دستگاه چند کاره را با اين قابليت براي خود انتخاب نموده ايد يا خير)

  • تهيه انواع پوره سيب زميني، ميوه جات، ميکس سوپ و ...
  • تهيه مواد اوليه براي غذاهاي همچون کوکو، شامي، کتلت و غيره
  • خرد کردن يخ در مدل هايي که تيغه هاي مخصوص يخ را به همراه دارند
  • استفاده از گوشت کوب برقي براي تهيه غذاهايي که نياز به له شدن دارند همچون حليم يا کشک
  • درست کردن انواع آبميوه، ترکيب ميوه جات و مواد خوراکي ديگر با مايعات به عنوان مثال آب طالبي، شيرموز، ويتامينه و غيره
  • خرد کردن مواد غذايي مانند پياز يا سبزيجات (براي دستگاه هايي که خردکن را دارد قابليت خرد خشکبار و مواد سخت و نرم مهيا مي باشد)
  • تهيه ترکيبات کيک و شيريني ازجمله به هم زدن تخم مرغ و تکميل شدن اين قابليت در مدل هايي که همزن بالني را نيز به همراه دارند.

  مي‌ بينيد که تنوع زيادي در کارايي هاي اين دستگاه براي شما مهيا است، شما با استفاده از اين دستگاه کم حجم، سبک و کوچک مي توانيد از يک دستيار آشپزخانه کاملا حرفه اي کمک بگيريد، در همينجا اين سوال براي شما پيش مي آيد زماني که اين دستگاه اين همه کار را انجام مي دهد پس چه فرقي با غذا ساز ها دارند در ادامه به اين مورد پاسخ مي دهيم.

  غذاساز بهتره يا گوشت برقي

  در ابتدا بايد اشاره کنيم که شما با انتخاب و خريد گوشت کوب برقي فلر، گوشت کوب برقي مولينکس، گوشت کوب برقي پارس خزر در تنوع مدل هايش در حقيقت مي توانيد کارايي هاي بسيار نزديکي به دستگاه غذاساز را در اختيار داشته باشيد و چيزي که اينجا حائز اهميت است اين است که اگر شما بخواهيد خيلي حرفه اي يا به عنوان يک کار در منزل به تهيه کيک و شيريني و... بپردازيد حتما به سراغ خريد غذاساز برويد اما براي بسياري از کاربران که مي خواهند براي کارهاي روزمره خود انتخابي داشته باشند قطعا خريد گوشت کوب برقي تک کاره يا چند کاره پيشنهاد مي شود.

  مزايا و تفاوت گوشت کوب برقي و غذاساز

  • در بيشتر مدل هاي غذاساز شما داراي انواع رنده، ديسک هاي برش هستيد که تعداد آنها بستگي به مدل غذاساز شما دارد از طرف ديگر غذاسازها مي توانند داراي آبميوه گيري، مخلوط کن، چرخ گوشت و ديگر کارايي ها باشند.
  • قيمت گوشت کوب هاي برقي حتي در بهترين مارک ها از جمله (گوشت کوب برقي مولينکس، گوشت کوب برقي فلر يا گوشت برقي پارس خزر و بوش) به مراتب ارزان تر از غذاسازها هستند.
  • طرز استفاده و تعويض قطعات غذاساز ها به نسبت اين دستگاه تا حدي زمان بر تر و مشکل تر است.
  • غذاسازها جاي بسيار بيشتري براي نگهداري مي خواهند
  • شستشوي غذاسازها در هر بار استفاده مستلزم داشتن زمان بيشتري است.
  • وزن غذاسازها به مراتب بيشتر و جابه جايي انها در هر بار استفاده مشکل تر خواهد بود در صورتيکه انواع گوشت کوب برقي مولينکس، گوشت کوب برقي پارس خزر، گوشت کوب برقي فلر و در کل اين محصول در برندهاي ديگر نيز بسيار جمع و جورتر، سبک تر و داراي استفاده بسيار آسان تري هستند.

  با توجه به آنچه ذکر نموديم اگر مي خواهيد کاربري عادي، ساده و راحت تري داشته باشيد در خريد گوشت برقي شک نکنيد چراکه در بسياري از موارد افراد غذاسازها را مي خرند و زمان بر بودن و جابه جايي يا حتي استفاده مکرر برايشان سخت مي شود و ديگر حوصله کار با آنها را نخواهند داشت و همين امر باعث مي شود به مرور زمان کنار رفته و به يک وسيله بي مصرف در آشپزخانه تبديل شود، البته در همين جا مجدد تاکيد مي کنيم که اين مورد را رد نخواهيم کرد که براي افرادي که استفاده هاي سنگين دارند غذاسازها انتخاب بهتري است.

  طرز استفاده از گوشت کوب برقي

  نحوه استفاده گوشتکوب برقي ها بسيار ساده هستند تنها کافي است قبل از روشن کردن سري را به صورت مناسب به بدنه دستگاه خود متصل کنيد و با زدن آن به برق و بنا به مدل انتخابي تان درجه تنظيم سرعت عملکرد را انتخاب و کار با دستگاه را آغاز کنيد و اگر دستگاه شما در مدلي چند کاره بود نيز به همين ترتيب مي ‌توانيد قطعات ديگر همراه کالاي خود را مورد استفاده قرار دهيد، واقعا به همين سادگي!!! بله طرز استفاده بسيار آسان، تعويض قطعات با سرعت بسيار بالا و شستشوي سريع توانسته نظر کاربران زيادي را به خود جلب کند البته اين موارد در برندهاي مطرح همچون گوشت کوب برقي پارس خزر به عنوان يک برند ايراني و گوشت کوب برقي مولينکس، گوشت کوب برقي فلر به عنوان برندهاي خارجي با رنج قيمتي متوسط به خوبي رعايت شده و استفاده از آنها بسيار راحت و آسان است، در آخر ما به شما پيشنهاد مي کنيم براي مقايسه و اطلاع از اخرين قيمت گوشتکوب برقي مولينکس، فلر و پارس خزر و ديگر برندهاي مطرح به فروشگاه تخصصي لوازم خانگي 20 بخر و يا سايت ديجي کالا به عنوان بزرگترين فروشگاه آنلاين مراجعه نماييد.

  آنچه بايد درباره انواع گوشت کوب برقي بدانيد؟
  بازدید : 8
  چهارشنبه 29 ارديبهشت 1400 زمان : 13:14

  Top 10 car for PCO hire in London:

  As a part-time or even full-time job, being a private hire driver will always be beneficial. Because you will always have customers, you can work anytime you want and you can work as much as you want to earn as much as you need. As a result, choosing a PCO hire plays an important role in this issue. In this article we are going to introduce top 10 cars for PCO hire in London and provide the weekly rental fees, so that you can decide which one perfectly matches you.

  In this article you will read about:

  • What is a PCO car?
  • Why is being a private hire driver needed everywhere?
  • Top 10 car for PCO hire in London + weekly rental fees
  • Conclusion

  What is a PCO car?

  PCO cars are usually 4-door or minivan private cabs who work for Uber or internet taxi services. As a private cab or private hire driver, the driver should be under the command of the passenger as long as they pay. There are a few conditions that a private hire cab or PCO driver must have which includes:

  1. Having a valid PCO license. (you can learn more what a PCO license is through this link).
  2. Having a valid driving license.
  3. Being 21 or older.
  4. Having an accepted vehicle (minivans or 4-door cars- can be personal or hired).

  Why is being a private hire driver needed everywhere?

  As the transportation systems of a country might not be enough, private hire drivers become really vital. Besides being a private hire driver can be a good source of income for those who don't earn enough. Even if you don’t have a personal car to work on this occasion, you can easily rent a PCO and work in your free time to increase your monthly income.

  https://canvas.ubc.ca/eportfolios/9849/Home/everything_you_need_to_know_about_ToyotaPriusPCO

  https://educacao.telessaude.ifes.edu.br/eportfolios/6048/Pgina_inicial/PCO_Car

  https://councils.clark.edu/eportfolios/19393/Home/uber

  https://canvas.yc.edu/eportfolios/9610/Home/everything_you_need_to_know_about_Nissan_Leaf_PCO

  https://councils.clark.edu/eportfolios/24512/Home/everything_you_need_to_know_about_Mercedes_Benz_PCO

  https://canvas.ubc.ca/eportfolios/10012/Home/earn_money_with_my_car

  https://educacao.telessaude.ifes.edu.br/eportfolios/6236/Pgina_inicial/PCO_Car_for_Uber

  https://cole2.uconline.edu/eportfolios/95010/Home/PCO_car_hire_with_insurance_no_deposit

  https://canvas.mooc.upc.edu/eportfolios/1367/Home/car_jobs

  https://canvas.lms.unimelb.edu.au/eportfolios/4540/PCO_car_hire_with_insurance_no_deposit

  https://q.utoronto.ca/eportfolios/4876/What_is_PCO_car_rental

  https://canvas.sussex.ac.uk/eportfolios/617/How_old_can_a_car_be_for_PCO

  https://canvas.sussex.ac.uk/eportfolios/738/Tesla_PCO_rental__Favorite_PCO_Cars_for_PHV_drivers

  Top 10 car for PCO hire in London + weekly rental fees:

  Are you looking for a suitable PCO car to hire in London? Do you wish to rent a normal 4-door car or an MVP? Does it matter to you to pay over £150 or less? So, read this part carefully to get your answers.

  if you are looking for a cheaper fee following options would be suitable:

  • Toyota Prius (hybrid) £125 per week. £500.00 deposit. 5 seats, 4-doors. Hybrid energy and hatchback.
  • Toyota Prius plus (hybrid) £140 per week. £500.00 deposit. 7 seat, MVP hybrid.
  • Volkswagen £140 per week. £500.00 deposit, 7 seat MVP diesel.
  • Toyota corolla (hybrid) £140 per week. £500.00 deposit, 5 seat saloon.

  If you are looking for a better car following options would be suitable. Of course these ones are more expensive:

  • Kia Niro £180 per week. Fully electric, 5 seats estate, £500.00 deposit.
  • Nissan leaf £180 per week. Fully electric, 5 seats hatchback, £500.00 deposit.
  • Toyota Prius (plug-in) £180 per week. 5 seats and Hybrid electric, £500.00 deposit.
  • Mercedes Benz (E-class) £260 per week. 5 seats and diesel, £500.00 deposit.

  Note that if you couldn’t pay £500.00 deposit up-front, you can pay on weekly installments. In other words, the weekly rental fee would be increased.

  Other top choices of PCO car in London would be:

  • Ford Galaxy
  • Vauxhall Zafira

  Both are MVP 7-seater which are suitable choices for PCO hire in London.

  Conclusion:

  You might find a better match apart from the mentioned cars though these were the top ones because of the rental fees, models, etc.

  This is totally up to you to choose a car for your PCO hire. We hope that this article was useful for you to choose a suitable PCO car.

  Uber car rental London
  بازدید : 8
  چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400 زمان : 21:45

  راهنماي خريد دوربين مدار بسته براي آپارتمان هاي مسکوني

  امروزه روز با پيشرفت تکنولوژي دوربين مدار بسته هايک ويژن و توسعه تکنولوژي هاي هوشمند ارزان قيمت، اکثر مالکان ساختماني به فکر استفاده از دوربين هاي مدار بسته در ساختمان هاي خود افتاده اند. برخي از مهمترين نگراني هايي که آنها را به فکر استفاده از دوربين مداربسته مي اندازد عبارتند از: پوشش مبادي ورودي و خروجي ساختمان جهت مشاهده افراد مشکوک و همسايه ها، پوشش فضاي داخل پارکينگ خودرو هاي ساکنين، پوشش فضاي لابي و راه پله ها، پوشش بر اصلي بيروني ساختمان شامل خيابان اصلي و فرعي، ارائه تصوير دائمي ازفضاهاي ساختمان و بسياري از موارد ديگر مي باشد.

  از چه تکنولوژي بايد استفاده کنيم؟

  جهت پوشش محيط ساختمان ها از سه نوع تکنولوژي مدار بسته آنالوگ، HD و آي پي مي توانيم استفاده کنيم، سيستم آنالوگ، قديمي ترين و ارزان ترين تکنولوژي است که مي توان استفاده کرد، کيفيت پايين دوربين آنالوگ معمولا بزرگترين نقطه ضعف آنها مي باشد، بهترين دوربين آنالوگ تنها ?.? مگا پيکسل رزولوشن دارد، که اين موضوع براي بسياري از مالکان آزار دهنده است، علاوه بر آن زاويه کم، دوربين آنالوگ ديگر نقطه ضعف آن مي باشد ( حداکثر ??درجه )، اين عوامل باعث مي شود تا مالکان معمولا اين سيستم را انتخاب نکنند اما هستند صاحبان آپارتمان هايي که هنوز از اهميت تجهيز به سامانه دوربين مداربسته غافل هستند و از دوربين آنالوگ براي پوشش فضاهاي ساختماني خود استفاده مي کنند. کيفيت پايين و قابل اعتماد نبودن تصوير ضبط شده، در مواقع حساس از بزرگترين نقاط ضعف سيستم آنالوگ مي باشد.

  سيستم تحت شبکه يا آي پي، اين سيستم با استفاده از دوربين مداربسته مگا پيکسل با رزولوشن بالا ( حداقل يک مگا پيکسل ) و استفاده از بستر شبکه بهترين کيفيت را ارائه مي دهد. استفاده از بستر کابل و سوييچ شبکه و مرکز کنترل تحت شبکه (NVR) باعث شده تا اين سيستم به عنوان يک راه حل گران قيمت و کمي پيچيده به لحاظ عملکرد در بين راهکارهاي پيشنهادي شناخته شود. کيفيت تصوير بالا، زاويه ديد وسيع، انتقال تصوير روي بستر شبکه و اينترنت و چندين مورد ديگر، به عنوان نقاط قوت اين سيستم شناخته مي شوند. اما قيمت بالاي دوربين، مرکز کنترل ضبط، سوييچ و همچنين ساير تجهيزات مصرفي، اين سيستم باعث مي شود تا اين تکنولوژي هم براي بسياري از ساختمان هاي مسکوني جذابيتي نداشته باشد. با اين همه مالکان مشکل پسندي هم وجود دارند که جهت پوشش فضاهاي آپارتمان مسکوني خود از اين نوع سيستم استفاده مي کنند.

  تکنولوژي HD مخفف High Defenition، به عنوان تکنولوژي جديد که حدودا هفتيا هشت سال پيش وارد بازار مدار بسته شد، با استفاده از دوربين ديجيتال و مگا پيکسل و استفاده از بستر کابل هاي کواکسيال ( همان بستر کابلي که براي دوربين هاي آنالوگ استفاده مي شد) و قيمت پايين تر از سيستم تحت شبکه به عنوان يک پيشنهاد جذاب از سمت مالکان ساختمان ها مورد استقبال قرار گرفت. رزولوشن، زاويه ديد بالا و قيمت پايين اين دوربين مداربسته نسبت به سيستم تحت شبکه، کابل کشي راحت و ارزان، همه و همه از نقاط قوت اين سيستم به شمار مي آيد، از جمله نقاط ضعف محدود اين سيستم براي کاربري در موارد مسکوني مي توان به ميزان زياد کابل هاي مصرف شده اشاره کرد، در اين سيستم به ازاي هر دوربين بايد يک کابل کواکسيال ترکيبي از دوربين مداربسته تا مرکز کنترل ضبط تصوير ديجيتال کابل کشي شود. با توجه به مواردگفته شده اکثر مالکان ساختمان هاي مسکوني پس از گشت و گذار فراوان در بازار و مشورت با فروشندگان مختلف سيستم HD را انتخاب مي کنند.

  در صورتي که نياز به خدمات نصب دوربين مداربسته داريد ما شرکت مهر تجارت را به شما پيشنهاد مي کنيم.

  انتخاب برند

  برند هاي متعددي در بازار ايران مشغول فعاليت هستند، برند هاي اصطلاحا بدون نام ( No Name)، با قيمت و کيفيت تصوير پايين در بازار هستند که پس از نصب با گذر زمان دچار افت کيفيت مي شوند، اما در سوي ديگر برخي از برند ها هم به صورت حرفه اي وجود دارند که کيفيت و قيمت بالايي دارند اين برند ها بازار فروش محصولاتشان بانک ها، نيرو گاهها و پروژه هايي از اين قبيل مي باشند. اما برند هاي ديگري نيز وجود دارند که به لحاظ تقسيم بندي در رده برندهاي متوسط رو به بالا قرار مي گيرند، انتخاب تجهيزات مدار بسته از اين برند ها مي تواند يک راه حل خوب باشد.

  برخي از ويژگي هاي يک برند مناسب عبارتند از: سابقه فعاليت برند در دنيا ( حداقل ? سال از عمر برند گذشته باشد)، سابقه فعاليت برند در کشور ( حداقل ? سال از عمر برند در ايران گذشته باشد)، دارا بودن نماينده فعال و خوش سابقه در بازار، خريد از شرکت فروشنده دوربين مداربسته ( دوربين مداربسته تي وي تي ) بجاي فروشگاهها، که داراي نامه نمايندگي از برند باشند، زمان گارانتي، انتخاب برندهايي که پروژه هاي مشابه زيادي در بازار ساختمان هاي مسکوني انجام داده باشند

  اهميت استفاده از راهنماي خريد دوربين مدار بسته باعث مي شود تا بتوانيم بهينه ترين خريد را با توجه به نياز حفاظتي و بودجه داشته باشيم. اهميت انتخاب شرکتي که بتواند خدمات پس از فروش حرفه اي و مناسب ارائه دهد بسيار تاثير گذار است.

  شرکت هايک ويژن از محصولات سري Turbo HD 5.0 خود رونمايي کرد
  بازدید : 8
  يکشنبه 19 ارديبهشت 1400 زمان : 22:06

  روش نگهداري انواع زعفران

  يکي از گياهاني که کاربرد بسيار زيادي در طبخ انواع غذاهاي ايراني دارد زعفران مي باشد. اين گياه جادويي نه تنها براي خوش طعم کردن غذاها به کار مي رود، بلکه مصرف دارويي نيز دارد و از اين گياه در تهيه انواع داروهاي گياهي جهت درمان بيماري هاي مختلف بهره گرفته مي‌شود‌.

  محصولي که از گياه زعفران به دست مي آيد به صورت ادويه مورد استفاده قرار مي گيرد. گياه زعفران داراي انواع مختلفي است و شيوه نگهداري هر کدام از آنها با ديگري تفاوت دارد.

  در اين مطلب تمامي شيوه هاي نگهداري مختلف زعفران را بيان ميکنيم تا در صورت خريد زعفران با روش هاي نگهداري طولاني مدت آن آشنا باشيد.

  طبقه بندي زعفران

  زعفران را مي توان بر اساس نوع چينش به صورت زير طبقه بندي کرد :

  زعفران سرگل

  زعفران نگين

  زعفران پوشال

  زعفران دسته يا دختر پيچ

  خامه‌ زعفران

  زعفران سرگل

  اين نوع از زعفران رايج‌ترين نمونه زعفران است و اغلب مشتريان اين نمونه از زعفران را بيشتر مي‌شناسند.

  در اين نمونه از قسمت زردي زعفران يا ريشه آن خبري نيست و فقط قسمت قرمز رنگ زعفران يا کلاله آن به صورت جدا جدا و تميز کرده وجود دارد.

  زعفران سرگل با نام هاي ديگري چون سر قلم، سر ريشه و ممتاز هم شناخته مي‌شود و در خارج از کشور هم به عنوان All-Red (کاملا قرمز) شناخته مي‌شود که زعفران ممتاز مقداري خامه هم به همراه دارد؛ نهايتا اينکه در بين انواع زعفران، سرگل بيشتر از بقيه مصرف دارد.

  زعفران پوشال

  اگر بخواهيم اين نوع زعفران را با بقيه انواع مانند سرگل مقايسه کنيم، اين محصول مقداري زردي به همراه دارد اما درصد بيشتري از اين محصول را کلاله قرمز رنگ تشکيل مي‌دهد و فقط درحدود ? الي ? ميلي‌متر، خامه دارد.

  در مقايسه با انواع زعفران ها مثل دسته اين محصول بخاطر وجود داشتن حجم بيشتري از کلاله، رنگ دهي بالاتري دارد. بخاطر ترکيب مقداري از خامه با کلاله در اين محصول، مشتريان هم اعتماد بيشتري هم به اين محصول براي اصل بودن آن دارند. زعفران پوشال داراي درجه بندي از درجه يک تا درجه سه است.

  زعفران نگين

  اين نوع زعفران حاوي رشته هاي قرمز رنگ ، ضخيم و بلند است و در مقايسه با پوشال معمولي زعفران نگين فاقد خامه مي باشد.

  در ميان انواع زعفران، اين مدل خاصيت رنگ دهي فوق العاده بالايي دارد، هم چنين بسيار معطر است، و از نظر ظاهري، زعفران نگين بسيار حجيم و زيبا است.

  زعفران دسته يا دخترپيچ

  زعفران دسته تمامي رشته زعفران مي باشد که از ريشه سفيد تا کلاله قرمز رنگ آن را شامل مي شود.

  اگر به تصوير اين نوع از زعفران نگاهي بيندازيد کلاله هاي قرمز رنگ را به همراه خامه خواهيد ديد. در اين نوع رشته هاي زعفران را به صورت يک سويه و يا دو سويه بر روي هم قرارداده و به وسيله نخ آن‌ها را اصطلاحا دسته پيچ کرده و سپس خشک مي نمايند. در ميان انواع زعفران، از اين محصول به عنوان ظاهر واقعي آن ياد مي‌شود.

  نگهداري از زعفران

  شيوه نگهداري زعفران در انواع مختلف آن هيچ تفاوتي ندارد و تمام انواع زعفران به يک صورت نگهداري مي شوند.

  اين ادويه خوش عطر در دماهاي پايين پايداري رنگ و عطر بهتري دارد. در دماهاي بالا خواص آن از بين مي رود.

  اگر دماي محيط گرمتر از حد معمول باشد مي توانيد براي حفظ کيفيت زعفران آن را در يخچال نگهداري نماييد، از جمله عواملي که در نگه داري زعفران بايد به آن توجه شود ميزان رطوبت محيط است، يعني اينکه بايد رطوب کم باشد.

  در غير اين صورت زعفران رطوبت محيط را به خود جذب مي‌کند و باعث مي شود رنگ و بوي خوب خود را از دست بدهد.

  روش هايي که استفاده مي شود براي افزايش ماندگاري زعفران است زيرا کيفيت زعفران مهمترين موضوع براي مصرف کننده است. شيوه هاي گوناگوني براي حفظ کيفيت زعفران و نگه داشتن آن در شرايط مناسب وجود دارد.

  جهت نگهداري زعفران در انبار قفسه هايي از جنس فلز و يا پالت کار مورد استفاده قرار ميگيرد ، زيرا اين قفسه ها از رسيدن رطوبت به زعفران ها جلوگيري مي‌کنند.

  عامل ديگري که در نگهداري بهتر زعفران ها کمک مي کند روش خشک کردن و بسته‌بندي زعفران است. جهت حفظ کيفيت زعفران بايد به صورت استاندارد آن ها را خشک و بسته بندي کرد.

  دماي مناسب محيط براي زعفران يکي از موارد مهم در اين زمينه است. بهترين دما براي زعفران خشک و بسته بندي شده 16 درجه سانتيگراد مي باشد.

  عدم وجود رطوبت و نور در محيط نگهداري زعفران بسيار مهم است و بهترين شرايط نگهداري براي زعفران، محيطي تاريک و بدون رطوبت است.

  زعفران ها بايد هر ماه يک بار از لحاظ شرايط نگه داري و کيفيت بررسي شوند.

  نگهداري در منزل

  شيوه نگهداري زعفران هرچند به مقدار کم در منزل مانند نگهداري در انبار است. براي نگه داشتن زعفران در شرايط مناسب بهتر است ابتدا آن را به صورت کامل خشک و آسياب کرده و در ظرفي که جريان هوا نداشته باشد قرار دهيد.

  بهتر است که زعفران هارا به صورت وکيوم شده درون يخچال قرار دهيد. توجه داشته باشيد که هيچگونه رطوبتي نبايد به زعفران ها برسد و همچنين دماي مکاني که زعفران ها در آن جا نگهداري مي‌شود نبايد بيش از حد گرم باشد زيرا باعث مي‌شود که زعفران ها خاصيت خود را از دست بدهند.

  ترجمه و جمع آوري: واحد تحقيق و توسعه شرکت

  زعفران بهرامن

  منبع : جام جم آنلاين

  روش هاي مصرف زعفران و خواص آن
  بازدید : 9
  يکشنبه 19 ارديبهشت 1400 زمان : 18:49

  اگر وام آني و بدون ضامن مي‌خواهيد، وام طلا بگيريد

  چرا مردم ترجيح مي‌دهند بجاي فروش طلاي خود وام بگيرند؟

  اکنون که در مدت کوتاهي قيمت طلا به شدت افزايش يافته است، بسياري از مردم بازار طلا را به عنوان بازاري براي افزايش ارزش سرمايه خود مي‌دانند و تمايلي به فروش آن سرمايه ندارند. از طرف ديگر، براي برخي از افراد علاوه بر ارزش مادي، طلا داراي ارزش معنوي نيز مي‌باشد زيرا به عنوان هديه از شخص خاصي دريافت مي‌شود، يادآور يادگاري يا سوغات خاصي از عزيزي است که درگذشته و مطمئناً آنها سعي کنيد آن را حفظ کنيد. در اين موارد، رهن طلا در بانک و حل مشکل مالي با گرفتن وام طلا بهترين راه حلي است که مي‌توانيد پس از تسويه حساب وام، طلا را بازپرداخت کنيد.

  https://teletype.in/@talaparsi/v6J7-uffM

  عدم نياز به ضامن، مزيت ديگر وام طلا است

  بسياري از مردم هنگام نوبت گرفتن وام از بانک‌ها نااميد مي‌شوند زيرا ضامن ندارند. اين امر در سالهاي اخير با کاهش استخدام رسمي بيشتر مشخص شده و افراد معدودي از بستگان وي که به وي اطمينان کامل دارند، خانواده يا دوست کارمند دولت دارند. بنابراين وام طلا که نيازي به ارائه ضامن براي آن نيست و طلاي سپرده شده در بانک خود ضامن وام است، به نفع افراد زيادي است.

  https://www.allforxi.com/users/tala2021/

  آيا با واريز سکه در بانک مي‌توان وام طلا گرفت؟

  نکته جالب در مورد وام‌هاي طلا اين است که وام طلا فقط به طلاي تزئيني داده مي‌شود و بانک کارگشايي يا ساير مؤسسات ارائه دهنده اين وام سکه‌هاي طلا را به عنوان وثيقه براي دريافت وام طلا قبول نمي‌کنند.

  پرداخت اقساط و پرداخت طلاي سپرده شده در بانک

  هر بانک يا موسسه مالي که از آن وام طلا دريافت کرده‌ايد، شرايط بازپرداخت اقساط خود را دارد. اين شرايط ممکن است شامل پرداخت مدت و اقساط يکبار مصرف حداکثر پس از يک سال باشد، در اين صورت شما مي‌توانيد پس از تسويه حساب در زمان تعيين شده تمام طلاي خود را از بانک خارج کنيد يا به صورت اقساط ماهانه بازپرداخت کنيد، که در برخي از بانک‌ها مي‌توانيد طلا را برگردانيد تا چه مقدار اقساط وام خود را پرداخت کنيد. به عنوان مثال، اگر 25? وام خود را بازپرداخت کنيد، مي‌توانيد يک چهارم طلاي متعهد را از بانک دريافت کنيد.

  آيا مي‌توان بدون گرفتن وام، طلا را در بانک سپرده گذاري کرد؟

  به دليل امنيت بالايي که هنگام نگهداري طلا در بانک وجود دارد، بسياري از افراد حتي اگر قصد گرفتن وام طلا را ندارند، تمايل دارند سپرده‌هاي خود را در بانک واريز کنند. اين امکان نيز وجود دارد و بانک‌ها در ازاي دريافت کارمزد درصدي از طلاي شما محافظت و امنيت لازم را ايجاد مي‌کنند که بسته به شرايط متفاوت از بانکي به بانک ديگر متفاوت است.

  شرايط اخذ وام از بانک سامان براي خريد خودرو چيست؟

  وام خودرو يکي از محبوب‌ترين تسهيلات براي بانک‌ها به دليل افزايش شديد قيمت خودرو در ماه‌هاي اخير است. در اين راستا افرادي که قصد اخذ وام خودرو از بانک سامان را دارند مي‌توانند با داشتن شرايط و مدارک لازم از اين بانک وام دريافت کنند.

  شرايط وام از بانک سامان براي خريد ماشين:

  وام بانک سامان براي خريد خودرو معادل 80? قيمت خودرو و تا سقف اعلام شده توسط بانک در سال جاري است. اين وام مزايايي مانند اقساط بلند مدت (حداکثر 36 ماه) دارد و هزينه کمتري نسبت به خريد اتومبيل به عنوان اجاره دارد.

  همچنين يکي ديگر از مزاياي دريافت وام از بانک سامان براي خريد خودرو اين است که در صورت تعهد سند ملکي، مي‌توانيد علاوه بر اين وام از ساير امکانات رفاهي بانک سامان نيز بهره مند شويد.

  شرايط اخذ وام خودرو از بانک سامان شامل موارد زير است:

  اتومبيل خريداري شده بايد اتومبيل جديدي باشد که توسط شرکت‌هاي اتومبيل سازي داخلي توليد شده باشد.

  در صورت استفاده از اتومبيل خريداري شده، حداکثر مدت استفاده بايد فقط يک سال باشد، يعني. بايد به مدت يک سال استفاده شود

  خريد را مي‌توان هم شرکت‌ها و هم فروشگاه‌هاي نمايندگي‌هاي فروش اتومبيل محلي و اشخاص ديگر انجام داد.

  ضمانت اخذ وام خودرو از بانک سامان بايد به همراه سپرده يا 20? وديعه همراه با سند ملک باشد.

  وام با ضمانت طلا در بانک رسالت دنياي متفاوتي از سپرده وام طلا است

  تعداد صفحات : 1

  درباره ما
  اطلاعات کاربری
  نام کاربری :
  رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 130
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 32
 • بازدید کننده امروز : 33
 • باردید دیروز : 14
 • بازدید کننده دیروز : 15
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 33
 • بازدید ماه : 76
 • بازدید سال : 2322
 • بازدید کلی : 18629
 • کدهای اختصاصی